Logi sisse

Registreeri

  • Ostukorv on tühi.
Tagasi

Kontakt


Üldised andmed

Dunker Estonia OÜ

Aadress

Lõõtsa 8a,
11415 Tallinn, Eesti

Kontaktid

Administratsioon

(+372) 659 9500

dunker@dunker.ee


E-pood ja Finewine Ateljee

Finewine

Aadress

Lõõtsa 5,
11415 Tallinn, Ülemiste City

Kontaktid

Finewine Ateljee ja e-poe klienditeenindus

info@finewine.ee

5191 2127

Lõõtsa 5, 11415 Tallinn

Finewine2


Ladu, müügisekretärid

Vinare Logistika OÜ

Aadress

Kõrtsi tee 3, Lehmja küla, Rae vald
75306 Harjumaa

Kontaktid

(+372) 6599 597

(+372) 6599 598

(+372) 6599 599

(+372) 6599 590

tellimus@dunker.ee

Vinare Logistika vaade Tartu maanteelt

Müügiesindajad

Harju maakond

Tarvo Suvi

Müügiesindaja

Tel: (+372) 504 4124
Email: tarvo@dunker.ee

Harju maakond

Egge Metsis

Müügiesindaja

Tel: (+372) 528 5142
Email: egge@dunker.ee

Harju maakond

Kalev Kilumets

Müügiesindaja

Tel: (+372) 5354 3464
Email: kalev@dunker.ee

Harju maakond

Guido Kutser

Müügiesindaja

Tel: (+372) 5348 2140
Email: guido@dunker.ee

Tartu

Kaupo Ots

Müügijuht

Tel: (+372) 515 4257
Email: kaupo@dunker.ee

Tartu, Tartumaa

Andrus Undrest

Müügiesindaja

Tel: (+372) 5344 0783
Email: andrus@dunker.ee

Põlva, Võru, Valga, Otepää

Maret Janson

Müügiesindaja

Tel: (+372) 521 2029
Email: maret@dunker.ee

Ida-Virumaa

Tarvo Aamer

Müügiesindaja

Tel: (+372) 504 9277
Email: aamer@dunker.ee

Lääne-Virumaa

Vello Seinpere

Müügijuht

Tel: (+372) 510 9242
Email: vello@dunker.ee

Pärnu, Lääne-Eesti

Heivi Paavo

Müügijuht

Tel: (+372) 510 4646
Email: heivi@dunker.ee

Viljandimaa, Jõgevamaa, Paide

Kaimo Mäeorg

Müügiesindaja

Tel: (+372) 520 0209
Email: kaimo@dunker.ee


Horeca

Kristjan Ots

HoReCa müügidirektor

Tel: (+372) 504 5293
Email: kristjan@dunker.ee

Tõnis Kuuskmann

HoReCa müügijuht

Tel: (+372) 5850 3229
Email: tonis@dunker.ee

Aivar Peeduli

HoReCa müügijuht

Tel: (+372) 5346 2522
Email: peeduli@dunker.ee