Logi sisse

Registreeri

  • Ostukorv on tühi.
Tagasi

Dunkerist lähemalt

ETTEVÕTTEST

Reklaam_Terra_CruzAlates aastast 1993 on kaubamärk DUNKER sünonüümiks dünaamilisele kaubandusele, kus on ühendatud kompromissitu eesmärk pakkuda oma partneritele majanduslikult viljakat koostööd ja kirg meie poolt pakutavate toodete vastu. Meie privileegiks on teha koostööd juhtivate veini- ja kange alkoholi tootjatega maailmas. Järjepideva arengu tulemusena oleme tänaseks saavutanud veinituru liidripositsiooni Eestis.

Õigete valikute tegemine on meie motivatsioon, mis toetub teadmistele, kogemusele ja vaistule. Me läheme alati kaasa uusimate joogitrendidega – me loome neid.  Peame oluliseks tarbijate joogikultuurialast harimist ning väärtustame vastutustundlikku, kuid samas jätkusuutlikku alkoholipoliitikat.

 

TURUNDUSTEGEVUS JA MÜÜGITEENINDUS

Reklaam_Hoffner

Oma kaubanduspartneritele pakume mitmekülgset turundustoetust laiapõhjalise meediakanalite ja müügiedendusvahendite valiku näol. Lisaks populaarsete rahvusvaheliste kaubamärkide ning meie enda poolt loodud tootebrändide portfellile aitame oma partneritel luua ka eksklusiivseid privaattooteid. Turundustegevuse tasandil jälgivad tootjatelt lõpptarbijani ulatuva väärtusahela toimimist meie pädevad tootejuhid. Dunker Estonia müügiosakond katab läbi regionaalsete müügiesindajate kogu Eesti Vabariigi territooriumi. Juhtivatele jaekauplejatele pakume personaalseid lahendusi võtmeklientide müügimeeskonna abil. Omaette fookuses on HoReCa sfäär, kelle privileegiks on kvalifitseeritud müügispetsialistid ning vaid HoReCa’le mõeldud toodete portfell.

LOGISTIKA

sample-dunker-warehouse

Olgu tegemist väikekaupmehega või hüpermarketiga, Dunker Estonia pakub paindlikke ja efektiivseid logistilisi lahendusi kõikidele oma klientidele koostöös samasse kontserni kuuluva logistikaettevõttega Vinare Logistika. Tellimuste tõrgeteta täitmiseks kasutame elektrooniliste tellimuste edastamise ja töötlemise kanaleid, olles koostöös olulisemate elektroonilise andmevahetuse operaatoritega Eestis.

Vinare Logistika koduleht

FINEWINE ATELJEE

Finewine_Annika
Finewine ateljee asub Lõõtsa 5, Ülemiste City’s. Avatud E-R 10:00 – 18:00.

Veinikollektsionääride ning soodsat hinnataset, paindlikku lähenemist ja professionaalset teenindust otsivate klientide vajaduste paremaks rahuldamiseks kaasasime Dunker Estonia OÜ-ga samasse kontserni pikajaliste oskuste ja traditsioonidega Finewine Ateljee. Meie valikust leiab üle 500 erineva toote. Haruldasemate ja väärikamate veinide erinevaid aastakäike saab valida spetsiaalses väärtveinide hoiustamiseks rajatud ruumis. Samuti pakub Finewine oma ruume mitmesuguste degustatsioonide, veinipresentatsioonide ja ürituste läbiviimiseks. Lisaks valmistame kauneid kinkepakke. Need on suurepäraseks kingituseks sõpradele ja äripartneritele.

Finewine koduleht