Logi sisse

Registreeri

  • Ostukorv on tühi.
Tagasi

Firmast

ETTEVÕTTEST

Balmerk Estonia OÜ pakub kvaliteetseid müügi-, tootepaigutuse- ja logistikateenuseid Eesti joogivaldkonna ettevõtetele, mis hõlmavad alkohoolsete ja mittealkohoolsete jookide käitlemist nii Eesti siseturu kui ka eksporditurgude tarbeks. Balmerk Estonia koosseisu kuuluvad kaks iseseisvat äridivisjoni – Dunker ja Mediato. Äridivisjonide tooteportfell katab alkohoolsete ja mittealkohoolsete tootekategooriate kõige olulisemad segmendid.
Balmerk Estonia OÜ emaettevõtteks on Balmerk Distribution OÜ, kelle tütarettevõtted Balmerk Latvia SIA ja UAB Balmerk Lithuania pakuvad distributsiooni- ja müügiteenust vastavalt Lätis ja Leedus.

 

TURUNDUSTEGEVUS JA MÜÜGITEENINDUS

 


Oma kaubanduspartneritele pakume mitmekülgset turundustoetust laiapõhjalise meediakanalite ja müügiedendusvahendite valiku näol. Lisaks populaarsete rahvusvaheliste kaubamärkide ning meie enda poolt loodud tootebrändide portfellile aitame oma kaubanduspartneritel luua ka eksklusiivseid privaattooteid. Turundustegevuse tasandil jälgivad tootjatelt lõpptarbijani ulatuva väärtusahela toimimist Dunkri ja Mediato äridivisjonide pädevad tootejuhid.
Balmerk Estonia müügiosakond katab läbi piirkondlike müügiarendajate kogu Eesti territooriumi. Juhtivatele jaekauplejatele pakume personaalseid lahendusi Dunkri ja Mediato äridivisjonide võtmeklientide müügimeeskonna abil.
Omaette fookuses on HoReCa sfäär, kelle privileegiks on kvalifitseeritud müügi- ja tooteeksperdid ning vaid HoReCa’le mõeldud toodete portfell.

LOGISTIKA

sample-dunker-warehouse

Olgu tegemist väikekaupmehega või hüpermarketiga, Balmerk Estonia pakub paindlikke ja efektiivseid logistilisi lahendusi alkohoolsete ja mittealkohoolsete jookide osas kõikidele oma klientidele ja koostööpartneritele. Pakume tarneahela juhtimist alates ostutellimuste juhtimisest ja laovarude käitlemisest ning kaupade transpordist kuni kogu Eesti siseturgu katva tootepaigutusteenuseni. Meie kaubanduspartnerite ostutellimuste tõrgeteta täitmiseks kasutame elektrooniliste tellimuste edastamise ja töötlemise kanaleid, olles koostöös olulisemate elektroonilise andmevahetuse operaatoritega Eestis.

 

FINEWINE ATELJEE

Finewine_Annika
Finewine ateljee asub Lõõtsa 5, Ülemiste City’s.

Veinikollektsionääride ning soodsat hinnataset, paindlikku lähenemist ja professionaalset teenindust otsivate klientide vajaduste paremaks rahuldamiseks kaasasime Balmerk Estonia OÜ-ga samasse kontserni pikajaliste oskuste ja traditsioonidega Finewine Ateljee. Meie valikust leiab üle 500 erineva toote. Haruldasemate ja väärikamate veinide erinevaid aastakäike saab valida spetsiaalses väärtveinide hoiustamiseks rajatud ruumis. Samuti pakub Finewine oma ruume mitmesuguste degustatsioonide, veinipresentatsioonide ja ürituste läbiviimiseks. Lisaks valmistame kauneid kinkepakke. Need on suurepäraseks kingituseks sõpradele ja äripartneritele.

Finewine koduleht