• Ostukorv on tühi.

VÕIDA ÕHTUSÖÖK GRUUSIA RESTORANIS

Tagasi

Reeglid

KAMPAANIA REEGLID:

 Kampaania “ 10 ÕHTUSÖÖKI GRUUSIA RESTORANIS“ ametlikud reeglid

  1. KAMPAANIA

1.1 Kampaania “ 10 ÕHTUSÖÖKI GRUUSIA RESTORANIS“ on kuni 30.11.2016 (kaasa arvatud) Eesti Vabariigis toimuv tarbijamäng.

1.2 Kampaania korraldaja on Dunker Estonia OÜ (edaspidi Korraldaja), aadressil Lõõtsa 8A, 11415 Tallinn.

  1. OSALEMINE

2.1. Kampaanias osalemiseks mine aadressile www.dunker.ee/gruusia ning täida korrektselt kampaanias osaleja kontaktandmete ankeet. Kodulehel andmete sisestamine ja kampaanias osalemine on tasuta. Kõik kampaanias osalemiseks registreerunud näevad vastavasisulist registreerimisteadet peale andmeväljade täitmist kampaania kodulehel. Korrektselt sisestatud isikuandmed on eelduseks auhindade kättesaamisel.

2.2. Kampaanias võivad osaleda kõik vähemalt 18-aastased Eesti Vabariigi elanikud v.a

Dunker Estonia OÜ ning selle tütar-ja sidusettevõtete töötajad ja nende pereliikmed.

2.3. Kampaanias osalemiseks ei ole vaja Gruusia tooteid osta.

  1. AUHINNAD

3.1. Kampaania auhindadeks on 10 (kümme) 50€ väärtust Gruusia restorani kinkekaarti.

3.2. Auhindade loosimine toimub 02.12.2016

3.3. Kampaanias võidetud kinkekaarti on võimalik realiseerida ühes järgmistest restoranidest: Pirosmani ja Hinkaali Maja Tallinnas; Kolhethi Pärnus ja Mimino Jõhvis.

3.4. Võitjad saavad vabalt valida millist restorani nad soovivad külastada.

3.5. Restorani külastuse aja soovitame võitjal eelnevalt restorani esindajaga kokku leppida.

3.6. Kinkekaarte väljastatakse ajavahemikul 10-31. detsember 2016 ja neid saab kasutada 3 kuu jooksul alates selle väljastamise kuupäevast.

3.7. Võitjate nimed avaldatakse veebilehel  www.dunker.ee/gruusia hiljemalt 5.12.2016. Võitjale teatatakse auhinna võitmisest telefoni või e-maili teel.

3.8. Auhinna võitja peab tõendama oma isiku vastavust võitja poolt veebilehel www.dunker.ee/gruusia olevas ankeedis toodud isikuandmetega.

3.9. Auhindade kättesaamisega seotud kulutusi võitjale ei kompenseerita.

3.10. Kampaania käigus kampaanias osalejate poolt võidetud auhindu ei asendata võitja nõudmisel teist liiki auhindadega ega hüvitata võitjale auhinna maksumust rahas, välja arvatud juhul, kui auhind asendatakse teise samaväärse auhinnaga korraldaja otsusel.

3.11. Kui võitja ei vasta Korraldaja poolt kehtestatud kampaaniatingimustele või on kampaanias osalenud selle reegleid rikkudes või ei ole auhindu välja võtnud enne 31. detsembrit 2016, on Korraldajal õigus jätta talle võit üle andmata.

3.12. Auhinnad saab kätte isikut tõendava dokumendi alusel Dunker Estonia OÜ kontorist Ülemiste Citys tööpäeviti kella 9.00–16.00-ni, aadressil Lõõtsa 8A, Tallinn (D-sissepääs, 10 korrus).

  1. MUUD TINGIMUSED

4.1. Kampaanias osalejate poolt kampaania tingimuste eiramise või Korraldajale enda kohta valede või ebatäpsete andmete esitamise korral, samuti muude ebaõnnestumiste korral (kampaanias osalejate poolt kampaania perioodil kodulehel www.dunker.ee/gruusia ankeeti sisestatud andmete Korraldajale mittetähtaegne kohale jõudmine/kohale jõudmata jäämine; Korraldajal ei õnnestu auhinna võitjaga kontakti saada mobiiltelefoni numbril või e-maili aadressil, mis märgiti võitja poolt kodulehel www.dunker.ee/gruusia ankeeti), mis ei ole tingitud Korraldaja süüst, ei vastuta Korraldaja kampaanias osaleja auhindade loosimisest või auhinna kätteandmisest kõrvalejäämise eest.

4.2. Veebilehel www.dunker.ee/gruusia ankeedi täitnud kampaanias osaleja kinnitab Korraldajatele enda kohta esitatud andmete õigsust, tema vastavust Korraldaja poolt kampaania kohta kehtestatud reeglitele, tema soovi osaleda kampaanias ja nõustumist Korraldaja poolt kampaania kohta kehtestatud kõikide tingimustega.

4.3. Veebilehel www.dunker.ee/gruusia ankeedi täitmisega annab kampaanias osaleja Korraldajale nõusoleku kasutada ise ja edastada ettevõttele töötlemiseks oma isikuandmeid kampaania auhindade loosimisel võitjate väljaselgitamiseks, võitjate nimede avaldamiseks ja auhindade kätteandmiseks, samuti isikuandmete säilitamiseks kuue kuu jooksul peale kampaania lõppu võimalike vaidluste lahendamiseks.

4.4. Vääramatu jõu (force majore) asjaolude ilmnemisel on Korraldajal ühepoolne õigus katkestada kampaania ja jätta auhinnad välja loosimata ja/või auhinnad võitjatele üle andmata, teatades sellest koheselt kampaanias osalejatele massimeedia vahendusel.

4.5. Kampaania mehhaanika rikkumise puhul on korraldajal õigus rikkuja kampaania auhindade loosimisest kõrvale jätta. Mehaanika rikkumine hõlmab kampaanias osalemise tulemuse mõjutamist häkkimise või muu sarnase tegevuse teel.

4.6. Kõik kampaaniast tulenevad vaidlused lahendatakse vastavalt Eesti Vabariigi seadusandlusele.

4.7. Kõik pretensioonid seoses kampaania korraldamise ja/või läbiviimisega tuleb saata kirjalikult hiljemalt 31.12.2016 kampaania Korraldaja asukohta: Lõõtsa 8A, 11415 Tallinn

4.8. Kampaania lisainfo telefonil 659 9550 või www.dunker.ee