Logi sisse

Registreeri

  • Ostukorv on tühi.
Tagasi

Koostöö

J.P. Chenet turundustiim võtmas poose Tallinn Fashion Week 2015 galapeol

Tallinn Fashion Week

Tunnustamaks silmapaistvamaid Eesti moedisainereid ning andmaks kohalikele fashionista’dele unikaalse võimaluse saada kontsentreeritud ülevaade meie rõivadisainerite ja moemajade loomingust, korraldatakse juba aastast 2009 Eesti moeloomingut tutvustavat Tallinn Fashion Week’i. Parimaid kunstnikke pärjatakse Kuld- ja Hõbenõela auhinnaga, pilkupüüdvate modellide ja põnevate rõivakollektsioonide loodud õhustikku on mitmel aastal meeleolukamaks muutnud J.P.Chenet veinid. Samuti loositi Chenet veinide tarbijamängu raames välja eksklusiivne riietusese Iris Janvier moemaja kollektsioonist.

 

 

 

 

 

Boduse d'Or Eesti vooru võidukas kolmik aastal 2015. Vasakult lugedes Pavel Gurjanov (III koht, restoran Cru), Dmitri Rooz (I koht, restoranid Farm ja Korsaar) ning Dmitri Fjodorov (II koht, restoran Cru).
Bocuse d’Or Eesti vooru võidukas kolmik aastal 2015. Vasakult lugedes Pavel Gurjanov (III koht, restoran Cru), Dmitri Rooz (I koht, restoranid Farm ja Korsaar) ning Dmitri Fjodorov (II koht, restoran Cru)

Bocuse d’Or kokandusvõistlus

Dunker on juba alates aastast 2008 toetanud Eesti gastronoomia esindusmeeskonna osalemist rahvusvahelisel Bocuse d’Or kokandusvõistlusel. Meie toel on Eesti tippkokad edukalt võistelnud maalima absoluutsesse paremikku kuuluvate chef’idega ning tõestanud meie toiduvalmistamisoskuste kuulumist maailma tippklassi. Bocuse d’Or kokandusvõistlustel Eestis meie tippkokkade poolt serveeritud roogade saatjaks on alati olnud Dunkri sommeljeede poolt hoolikalt valitud joogid Dunkeri veinivalikust.

Täpsemat infot Bocuse d’Or kokandusvõistlusest jagab Bocuse d’Or Eesti esindus

Bocuse d’Or Estonia koduleht

 

 

 

 

 

esa_logo1Eesti Sommeljeede Assotsiatsioon

Juba alates aastast 2000, mil asutati Eesti Sommeljeede Assotsiatsioon (ESA), on Dunker toetanud Eesti sommeljeede professionaalsete oskuste omandamist ja järjepidevat arendamist aktiivse osavõtu ja toetusega. Meie ettevõte on ESA  pikaajaline sponsor, pakkudes omalt poolt Eesti sommeljeedele ja sommeljeekursustel osalejatele võimalust degusteerida meie tooteportfelli kuuluvaid jooke, osaleda Dunkeri poolt korraldatud koolitusreisidel ning aidates ja osaledes ESA üritustel. Dunkeri ja Champagne Ruinart koostöös sündisid esimesed professionaalsete sommeljeede oskuste mõõduvõtmised Tropheé Ruinart võistluste raames.

 ESA koduleht

 

 

 

Dreamer_GrilliveinidDunker Estonia on Eesti Grilliliidu ametlik veinipartner.

Dreamer Late Harvest Shiraz ja Pinot Grigio on Eesti Grilliliidu ametlikud grilliveinid. Teisisõnu käivad sel aastal Dreamer grillveinid kaasas Eesti Grilliliidu poolt korraldatavatel grillivõistlustel, vaata sündmuste kalendrit siit http://www.grilliliit.ee/. Võistlustes on esindatud ka Dreameri nime all toimetav grillivõistkond Dreamer BBQ Semud. 

Rohkem infot Dreamer grilliveinide kohta leiad http://dreamer.ee/est/veinid/grilliveinid/

 

 

 

 

Koppar_Erki8Dunker Estonia OÜ oli 2016 aasta ERKI moeshow joogipartner.

ERKI Moeshow näol on tegemist Eesti Riiklikust Kunstiinstituudist välja kasvanud Eesti suurima avaliku üheõhtuse moeüritusega, mis toimus tänavu juba 29. korda. Legendi järgi sai moeshow alguse 80ndatel ajakirjast “Noorus”, kust luges tollane moetudeng Anne Metsis sütitavaid kirjatükke Saksa DVs  toimuvatest üliõpilaste moeüritustest. Just see juhus määras ERKI sünni ning 1982. aastal leidis aset Anne Metsise, Anu Hinti, Jelena Ljutjuki ja Maire Valdma poolt korraldatud esimene ERKI Moeshow. Oma staažika 34 tegutsemisaasta jooksul on lavalaudadele jõudnud paljud isikupärased moeloojad ja nende disainid, samuti on ERKI lava olnud hüppelauaks mitmetele Eesti armastatud moeloojatele.