Logi sisse

Registreeri

 • Ostukorv on tühi.
Tagasi

Hinnad, transport

Hinnad, transpordi maksumus
Kõik veebipoes BALMERK.EE toodud kaupade hinnad sisaldavad kehtivat käibemaksu. Meie veebipoest ostetud kaupadele pakume transporti ainult Eesti Vabariigi territooriumi piires.

Ostudele, mille kogusumma jääb alla 200,00 euro koos käibemaksuga, lisandub kauba maksumusele transpordi hind vastavalt Tarbija tellimuse suurusele ja Tarbija poolt valitud kauba kättesaamise viisile. Võimalikud transpordiviisid on järgmised:

 • Kauba kättesaamine Finewine Ateljee kauplusest Tallinnas Lõõtsa 5 – tasuta
 • SmartPosti pakiautomaadid üle Eesti – sõltuvalt tellimuse suurusest on transporditeenuse maksumus alates 3,50 eurot
 • SmartKulleri transporditeenus Eesti piires – sõltuvalt tellimuse suurusest alates 5,90 eurot tellimuse kohta;
 • Kulleriteenus Tallinna piires – maksumusega alates 15,00 eurot;
 • Kui tellimuse maksumus ületab koos käibemaksuga 200,00 eurot, pakutakse Tarbijale transporditeenus Eesti piires ilma täiendava tasuta. Sellistel juhtudel lepitakse kauba transpordiviis ja -aeg Tarbijaga kokku täiendavalt;
 • Tellimuste tüüpiline tarneaeg on 1-3 tööpäeva alates tellimuse tellimuse jõustumisest (makse laekumisest). Viivituste tekkimisel informeerib BALMERK.EE veebipoe klienditeenindus Tarbijat viivitamatult.

Vanuse kontroll

Juhime tähelepanu asjaolule, et alkohoolsete jookide müük on lubatud isikutele vanuses 18 ja enam aastat. Seetõttu kontrollitakse kauba üleandmisel Tarbijale tema vanust:

 • Kauba kättesaamisel Finewine Ateljee kauplusest Tallinnas kontrollib Tarbija vanust Ateljee töötaja
 • Kauba kättesaamisel SmartPosti pakiautomaadist nõuab SmartPost paki kättesaaja vanuse tuvastamist ID-kaardi abil
 • Kauba kättesaamisel kulleriga kontrollib Tarbija vanust kuller

Hinnad kehtivad tellimuse vormistamisest kuni vormistatud tellimuse maksetähtaja aegumiseni või tellimuse eest tehtud makse laekumiseni.

Kui tellimus on esitatud enne müügitingimuste või hindade muutmist, kohaldatakse Tarbija ja Finewine OÜ vahel tekkinud õigussuhetele tellimuse vormistamise ajal kehtinud tingimusi.

Veebipood BALMERK.EE jätab endale õiguse teha müügihindades muudatusi. Nimetatud muudatusi kajastatakse veebilehel BALMERK.EE

Transport

 1. Pärast müügitellimuse jõustumist komplekteerib veebipood BALMERK.EE tellimuse ning annab selle kohaletoimetamiseks üle ettevõtte logistikapartneritele.
 2. E-poe veebilehel näidatud kohaletoimetamise tähtajad kehtivad tellimuse summa laekumise hetkest e-poe operaatori Finewine OÜ pangakontole.
 3. Viivitusteta kohaletoimetamiseks tuleb olla hoolas ning esitada kohaletoimetamise andmed korrektselt.
 4. Veebipood BALMERK.EE ei vastuta kauba kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui kaup on logistikapartneritele üle antud õigel ajal, kuid kohaletoimetamise viibimine on tingitud asjaoludest, mida veebipood BALMERK.EE ei saanud mõjutada ega ette näha.