Baika Overseas Vodka 50cl

Baika Overseas Vodka 50cl

Ukraina

Bayadera Group

50cl

4823098205807

40.0% vol

Maitsestatud viin

Iseloomustus

BAIKA on rikkaliku pärandiga kaasaegne Ukraina kaubamärk. Toode hõlmab tõelist Ukraina traditsioonide kujundliku kunsti pärandit ning tutvustab iidsete nastoikade ja viina retseptide värskust. Tootesari koosneb Ukraina traditsioonilistest looduslikest lisanditest, mis annavad viina pehmuse ja loodusliku loomuse.
BAIKA sarja maitsed ei keskendu ainult meeste maitsetele. Sarjas on nii klassikaline viin kui ka aromaatsed maitseviinad. Retseptides on kasutatud ainulaadseid kombinatsioone looduslikest tõmmistest – mesi, ürdid ja marjad, kuivatatud puuviljad.
BAIKA Overseas vodka on aromaatne musta sõstra, leedri ja pärnaõie maitseviin. Toode on tuntava mustsõstra maitsega, mille valmistamisel on kasutatud arteesia vett ja LUX klassi piiritust.
Värvuselt tumepunane musta alatooniga.


Tarbimissoovitus

Koostisosad annavad maitseviinale iseloomuliku meeldiva mõrkjuse, mis sobitub toonikute ja ka vähem magusate mahladega. Toode on ka väga hea aperitiiv.


Lisainfo

Baika kaubamärk kuulub Ida-Euroopa ühe suurima alkoholiettevõtte Bayadera Group kaubamärkide hulka. Bayadera Group portfelli kuulub ka Drinks International “The Millionaires Club” kuuluv Hlibny Dar vodka ja innovatiivne viina kaubamärk Perepelka.

Hind

14,02 / pudel

Liitrihind: 28,04/L

Kogus kastis: 12

Minimaalne ostusumma: 14,02