Bardos Reserva Ribera del Duero 75cl

Bardos Reserva Ribera del Duero 75cl

Hispaania

Ribera del Duero

Bodega De Bardos S.L.

75cl

8437008695044

14.5% vol

Kaitstud päritolunimetusega vein

Punane

Kuiv

Täidlane

14 - 16 °C

Iseloomustus

90% Tempranillo ja 10% Cabernet Sauvignon viinamarjadest valmistatud veinil on särava violetse varjundiga kirsipunane värvus. Suurepärane aroomiintensiivsus toob esile šokolaadi ja tumedate puuviljade kompoti noodid koos tammevaadis laagerdumisest pärinevate komplekssete nüanssidega. Jõulise maitsega veini happesus ja küpsed tanniinid on heas tasakaalus. Keeruka ja väga hea struktuuriga veinil on püsiv ja kauakestev järelmaitse ning kuni 15. aastane säilituspotentsiaal. Vein on küpsenud 16 kuud uutes Prantsuse tammevaatides ning on läbinud malolaktilise fermentatsiooni.
Sisaldab sulfiteid.


Tarbimissoovitus

Ideaalne sobivus punase liha, kalahautise ja seeneroogadega. Samuti ulukiliha, pasta, koore ja supi ning petersellikastmes merluusi ja igasuguste rohelist sisaldavate roogade või juurviljade kõrvale.

Grill
Küpsed juustud
Loomaliha
Ulukiliha

Lisainfo

Bardos veinimõisas valmistatakse veine käsitööliste moel, et need peegeldaksid Kastiilia maastikku ja kliimat kohana, kus ainult kõige julgemad võtavad vastu väljakutse ekstreemsetes tingimustes veini valmistada. Koht, mis sobib ainult autentsetele veini “bards’idele” ehk meie viinamarjakasvatajatele. Siin suudavad ainult tugevaimad viinamarjaistandused üle elada ülikuivad suved ja lõputud pikad karmid talved, et pakkuda meile piirkonna ihaldatuimaid viinamarju. Need on sordid, mida Bardos veinimõisas kasutatakse elegantsete, väga värskete ning pehmete tanniinidega veinide kollektsiooni valmistamiseks.


Auhinnad

95 points - Tim Atkin MW (2016 vintage)

91 points - Tim Atkin MW (2018 vintage)

Hind

33,76 / pudel

Liitrihind: 45,01/L

Kogus kastis: 6

Minimaalne ostusumma: 33,76