Bardos Romantica Crianza Ribera del Duero 75cl

Bardos Romantica Crianza Ribera del Duero 75cl

Hispaania

Ribera del Duero

Bodega De Bardos S.L.

75cl

8437008695129

14.5% vol

Kaitstud päritolunimetusega vein

Punane

Kuiv

Täidlane

14 - 16 °C

Iseloomustus

Sügava kirsipunase tooniga 100% Tempranillo vein on meeldivalt värske, andes suurepäraselt edasi Paramo de Corcose mägismaa viinamarjaistanduste iseloomu. Kompleksne aroomibukett annab edasi küpsete puuviljade ja moosise olemuse koos tammevadis laagerdumisest tulenevate tubaka, naha ja vürtsikate nootidega. Meeldivalt küpse maitse ning sametiste tanniinidega veini happesus integreerub ideaalselt kehandi ja magususega, luues täiusliku tasakaalu. Vein on küpsenud 14 kuud teise kasutuse Prantsuse tammevaadis ning selle säilituspotentsiaal on 7 aastat.
Sisaldab sulfiteid.


Tarbimissoovitus

Suurepärane sobivus lambalihakotlettide, röstitud liha, grillitud lõhe, pasta, koore ja supi kõrvale. Ideaalne ka lambapraega.

Grill
Küpsed juustud
Loomaliha
Ulukiliha

Lisainfo

Bardos veinimõisas valmistatakse veine käsitööliste moel, et need peegeldaksid Kastiilia maastikku ja kliimat kohana, kus ainult kõige julgemad võtavad vastu väljakutse ekstreemsetes tingimustes veini valmistada. Koht, mis sobib ainult autentsetele veini “bards’idele” ehk meie viinamarjakasvatajatele. Siin suudavad ainult tugevaimad viinamarjaistandused üle elada ülikuivad suved ja lõputud pikad karmid talved, et pakkuda meile piirkonna ihaldatuimaid viinamarju. Need on sordid, mida Bardos veinimõisas kasutatakse elegantsete, väga värskete ning pehmete tanniinidega veinide kollektsiooni valmistamiseks.


Auhinnad

95 points - Tim Atkin MW (2016 vintage)

91 points - Tim Atkin MW (2018 vintage)

Hind

24,63 / pudel

Liitrihind: 32,84/L

Kogus kastis: 6

Minimaalne ostusumma: 24,63