Belenkaya Vodka 50cl

Belenkaya Vodka 50cl

Venemaa

Beluga Group

50cl

4602486000565

40.0%

Viin

Iseloomustus

Belenkaya on Venemaa enimmüüv viin, mis toodetakse originaalretsepti järgi kasutades vaid looduslikke koostisosi. Klassikaline kristallselge viin valmib puhtaimast veest ja kvaliteetsest Lux piiritusest. Delikaatse aroomiga heas tasakaalus,
äärmiselt pehme ja rikkaliku maitsega viin. Unikaalse filtratsiooni protsessi käigus läbib Belenkaya 13-meetri pikkuse söefiltri, mille käigus imab viin hapnikku ning saab endale ideaalsed maitseomadused.
Belenkaya valmistamiseks kasutatakse puhast ja tervislikku arteesia vett. Vesi toodetakse ettevõtte enda 200 meetri sügavustest arteesiakaevudest, mis on puuritud Siberi kvartskihtidesse, milledel on unikaalsed mineraalirikkad omadused. Tootmise käigus on kasutusel 9-astmeline kontrollsüsteem, mis tagab Belenkaya viina kõikumatu kvaliteedi ja autentsuse.

Belenkaya Vodka toodetakse Moskva lähedal asuva Krasnoznamenski linna LLC “Tradition of Quality” tehases. Belenkaya viina kvaliteet on kõrgem kui riiklik standard ette näeb. 2001. aastal loodud bränd on tänaseks top 10 kuuluv kõige populaarsem ja enimmüüdud viin maailmas.


Tarbimissoovitus

Jahutatult parim puhtalt shotina (10°C juures) või serveerituna jääga. Sobib suurepäraselt liha, kala roogade ning marineeritud kurkidega. Samuti Ukraina ning Vene köögi roogadega.


Lisainfo

Beluga Group on juhtiv kangete alkohoolsete jookide tootja, olles No.1 viina tootja Venemaal ning No.5 viina tootja maailmas. Ettevõtte peamine eesmärk on toota kõrgeima kvaliteediga destilleeritud tooteid, mida turustatakse enam kui 70 riigis. Beluga Group omab kuute tootmistehast Venemaa eri paigus ning Moskvas asuva peakorteriga ettevõtte palgal on üle 9000 andeka inimese.

Hind

10,44 / pudel

Liitrihind: 20,88/L

Kogus kastis: 20

Minimaalne ostusumma: 10,44

Balmerk soovitab