Belenkaya Zolotaja Vodka Alfa 50cl

Belenkaya Zolotaja Vodka Alfa 50cl

Venemaa

Synergy

50cl

4602486003306

40.0%

Viin

Iseloomustus

Belenkaya on Venemaa enimmüüv viin, mis toodetakse originaalretsepti järgi kasutades vaid looduslikke koostisosi. Unikaalse filtratsiooni protsessi käigus läbib Belenkaya 13-meetri pikkuse söefiltri, mida läbides imab viin hapnikku ning saab endale ideaalsed maitseomadused. Belenkaya valmistamiseks kasutatakse puhtast ja tervislikku arteesia vett. Vesi toodetakse ettevõtte enda 200 meetri sügavustest arteesiakaevudest, mis on puuritud Siberi kvartskihtidesse, milledel on unikaalsed mineraalirikkad omadused. Tootmise käigus on kasutusel 9-astmeline kontrollsüsteem, mis tagab Belenkaya viina kõikumatu kvaliteedi ja autentsuse.
Belenkaya Zolotoja Vodka valmib originaalretsepti alusel puhtaimast veest ja kvaliteetsest Alfa klassi piiritusest. Puhta loodusliku vee pehmus ning väike kogus naturaalset mett toob järelmaitses esile unustamatult õrna nüansi, muutes Belenkaya Zolotoja Vodka eriliselt pehmeks ja hõrkjalt suupäraseks.


Lisainfo

Synergy on üks juhtivaid kangete alkohoolsete jookide tootjaid Venemaal. Ettevõtte peamine eesmärk on toota kõrgeima kvaliteediga destilleeritud tooteid, mida müüakse enam kui 70 riigis. Synergy omab kuute tootmistehast Venemaa eri paigus ning Moskvas asuva peakorteriga ettevõtte palgal on üle 9000 andeka inimese.
Belenkaya Vodka toodetakse Moskva lähedal asuva Krasnoznamenski linna LLC “Tradition of Quality” tehases.
Belenkaya viina kvaliteet on kõrgem kui riiklik standard ette näeb. 2001. aastal loodud bränd on tänaseks top 10 kuuluv kõige populaarsem ja enimmüüdud viin maailmas.

Hind

11,28 / pudel

Liitrihind: 22,56/L

Kogus kastis: 20

Minimaalne ostusumma: 11,28

Balmerk soovitab