Botanic Premium London Dry Gin 70cl

Botanic Premium London Dry Gin 70cl

Hispaania

Williams & Humbert

70cl

8410028900435

40,0%

Gin

Iseloomustus

Botanic Premium on toodetud Inglismaal, lõpliku isikupära ja maitsebuketi omandab džinn aga Hispaanias, kus joogile lisatakse rohkem kui 10 erinevat taimset komponenti, sh. väga haruldast tsitrusvilja „Buddha´s hand lemon“. Botanic Premium on kolmekordselt destilleeritud, värvitu ja värske lõhnaga kuiv dzinn. Maitselt kerge ja pehme, kus ülekaalus on kadakamarja, mandli ja eksootiliste tsitrusviljade noodid. Taimsed komponendid: kadakamari, Buddha’s hand lemon, mandariin, tüümian, koriander, sidrun, kaneel, piparmünt, kummel, aniis, magus apelsin, mõruapelsin, mandel, kardemon,
mango. Buddha´s hand lemon (Citrus medica, sarcodactylis variety) on haruldane ja eksootiline tsitrusvili Aasiast. Väga aromaatne ja mitte nii mõru kui tema liigikaaslased.
Botanic on eriline ka suurt parfüümipudelit meenutava välimuse poolest, millel on rõhutatud Buddha peakuju ja Buddha´s hand sidrunipuud.
Lihtsamaks käeshoidmiseks on pudelile disainitud spetsiaalne nn „näpunurk“.


Tarbimissoovitus

Kõige sagedamini nauditakse džinni koos klassikalise toonikuga, kus lisandiks jääkuubikud ja laimi- või sidrunilõik.


Lisainfo

Williams & Humbert´i veinikelder asutati 1877 aastal, Sir Alexander Williams´i ning tema abikaasa venna, Arthur Humbert´i, poolt. Tänaseks kuulub Bodegas Williams & Humbert Jerezi sugemetega Medina perekonnale, kus pikaajalised veini valmistamisoskused ja rahvusvahelised müügikogemused pärandatakse põlvest põlve.
Tegemist on ühe maailma mainekama veinitootjaga, mille tooteid müüakse enam kui 80-s riigis. Ettevõtet peetakse suurimaks veinikeldriks Euroopas, mis mahutab üle 60 000 Ameerika tammevaadi erinevate šerride ja brändide valmistamiseks. Tehasele kuulub rohkem kui 1200 aakrit viinamarjaistandusi.
Tehase tuntuimaks kaubamärgiks üle maailma on Dry Sack. Juba 1930. aastate alguses osales Williams & Humbert päritolunimetuse Sherry de Jerez ja Brandy de Jerez loomises.

Tootja koduleht: http://www.williams-humbert.com/en/


Auhinnad

IWSC 2016 - Silver medal

Hind

43,20 / pudel

Liitrihind: 61,71/L

Kogus kastis: 6

Minimaalne ostusumma: 43,20

Dunker soovitab