Cafe Estoril Lisboa Rose 75cl

Cafe Estoril Lisboa Rose 75cl

Portugal

Lisboa

Casa Santos Lima S.A.

75cl

4740158010563

12.5% vol

Kaitstud geograafilise tähisega vein

Roosa

Poolmagus

Kerge

10 - 12 °C

Iseloomustus

Uus Segredo de Portugal veinisari toob teieni põnevad maitsed Portugali erinevatest veinipiirkondadest. Cafe Estoril Lisboa Rose on poolmagus vein, mis on täis elujõudu ja tulvil küpsete punaste marjade aroome. Maitses tulevad esile maasikad ja põldmarjad, mis põimuvad hästi suurepärase happesuse ning pika ja meeldiva järelmaitsega. Suurepärane seltskonnavein.
Sisaldab sulfiteid.


Tarbimissoovitus

Sobib suurepäraselt serveerida aperitiivina. Sobib hästi salatite, mereandide ja aasiapäraste toitudega ning grillimise kõrvale.

Salatid, taimetoidud
Suupisted

Lisainfo

Segredo de Portugal (tõlkes „Portugali saladus“) veinisarja kuuluvad valge ja roosa poolkuiv Vinho Verde ning valge ja roosa poolmagus vein Lissaboni piirkonnast. Need neli veini koonduvad kaubamärgi alla Cafe Estoril. Lisaks kuulub veiniseriaali kaks punast veini, mida ühendab nimetus Lago Sagrado (tõlkes „püha järv“) – poolmagus Lago Sagrado Tinto ning kuiv Lago Sagrado Reserva.
Estoril on linn Portugalis, mis asub Cascaisi piirkonnas, Portugali Rivieral. Estoril on armastatud rahvusvaheline luksusturistide sihtkoht ning on tuntud oma esmaklassiliste hotellide, randade ja Estorili kasiino poolest. Linn on kuulus ka selle poolest, et see on olnud koduks arvukatele kuninglikele peredele ja kuulsustele. Samuti on linn tuntud paljude märkimisväärsete sündmuste korraldamise poolest, nagu Estoril Open ning Lissaboni ja Estorili filmifestival. Estoril on Portugalis ja isegi kogu Pürenee poolsaarel üks kalleimaid kohti elamiseks. See on koduks suurele välismaisele kogukonnale ja tuntud oma luksuslike restoranide, hotellide ja meelelahutuse poolest. Cascais on hinnatud oma kõrge elukvaliteedi poolest, mistõttu on see üks ihaldusväärsemaid elukohti Portugalis.

Hind

6,99 / pudel

Liitrihind: 9,32/L

Kogus kastis: 6

Minimaalne ostusumma: 6,99