Cafe Estoril Vinho Verde Rose DOC 75cl

Cafe Estoril Vinho Verde Rose DOC 75cl

Portugal

Vinho Verde

Casa de Vila Verde LDA

75cl

4740158010549

11.5% vol

Kaitstud päritolunimetusega vein

Roosa

Poolkuiv

Kerge

,

10 - 12 °C

Iseloomustus

Uus Segredo de Portugal veinisari toob teieni põnevad maitsed Portugali erinevatest veinipiirkondadest. Intensiivse ja särtsaka roosa värviga Cafe Estoril Vinho Verde Rose on värske ja elav roosa vein. Aroom on hästi marjane, tunda on nii maasikaid, vaarikaid kui ka hapukamat jõhvikat. Veinil on mahlakas puuviljane profiil ning lisaks põldmarjade noodid. Väga kerge ja värske väikese kihinaga vein.
Sisaldab sulfiteid.


Tarbimissoovitus

Ideaalne aperitiiv. Sobib suurepäraselt erinevate kalaroogade, mereandidega ja salatitega. Samuti hea kaaslane itaalia- ja aasia toitudega.

Kala
Mereannid
Salatid, taimetoidud
Suupisted

Lisainfo

Segredo de Portugal (tõlkes „Portugali saladus“) veinisarja kuuluvad valge ja roosa poolkuiv Vinho Verde ning valge ja roosa poolmagus vein Lissaboni piirkonnast. Need neli veini koonduvad kaubamärgi alla Cafe Estoril. Lisaks kuulub veiniseriaali kaks punast veini, mida ühendab nimetus Lago Sagrado (tõlkes „püha järv“) – poolmagus Lago Sagrado Tinto ning kuiv Lago Sagrado Reserva.
Estoril on linn Portugalis, mis asub Cascaisi piirkonnas, Portugali Rivieral. Estoril on armastatud rahvusvaheline luksusturistide sihtkoht ning on tuntud oma esmaklassiliste hotellide, randade ja Estorili kasiino poolest. Linn on kuulus ka selle poolest, et see on olnud koduks arvukatele kuninglikele peredele ja kuulsustele. Samuti on linn tuntud paljude märkimisväärsete sündmuste korraldamise poolest, nagu Estoril Open ning Lissaboni ja Estorili filmifestival. Estoril on Portugalis ja isegi kogu Pürenee poolsaarel üks kalleimaid kohti elamiseks. See on koduks suurele välismaisele kogukonnale ja tuntud oma luksuslike restoranide, hotellide ja meelelahutuse poolest. Cascais on hinnatud oma kõrge elukvaliteedi poolest, mistõttu on see üks ihaldusväärsemaid elukohti Portugalis.

Hind

6,99 / pudel

Liitrihind: 9,32/L

Kogus kastis: 6

Minimaalne ostusumma: 6,99