Casa Charlize Cuvée Forte Toscana Rosso IGT 75cl

Casa Charlize Cuvée Forte Toscana Rosso IGT 75cl

Itaalia

Toscana

Cantine Casa Charlize

75cl

4740158007624

13,5%

Kaitstud geograafilise tähisega vein

Punane

Poolkuiv

Täidlane

16 - 18 °C

Iseloomustus

Veini jõulisele karakterile vihjab violetse helgiga sügavpunane toon. Aroomibukett on tulvil küpseid tumedaid marju ja delikaatseid vürtsisemaid noote. Maitse on ümar, kompleksne ja heas tasakaalus.


Tarbimissoovitus

Suurepärane kaaslane vürtsikate toitude ja grillliha ning küpsete juustude kõrvale.

Grill
Ulukiliha

Lisainfo

CASA CHARLIZE on uus Itaalia veinisari, mis on valminud Cantine Casa Charlize’i ja sajandivanuse Castellani veinimaja koostööna, nende kogemuste ja professionaalsete veinivalmistajate valvsa pilgu all. Viinamarjade korjamisest kuni pudeldamiseni lähtutakse autentsusest, traditsioonidest ja kvaliteedist.
Tänane Casa Charlize veinivalik on teadlikult kujundatud selliseks, et omavahel saaksid kokku Itaalia klassikaliste veinide kvaliteet ja maine ning veinimajade ajalugu ja veinivalmistamise traditsioone hindavad veinisõbrad.
Veinisarja kolm veini on Itaalia kuulsaimast regioonist, Toscanast – tuntud oma maastiku ilu, ajalooliste paikade ja veinivalmistamise traditsioonide poolest. Lisaks on valikus puuviljane ja päikselisest Sitsiiliast pärinev Pinot Grigio ning kõrgema alkoholisisalduse ja maheda happelisusega Puglia piirkonna “kuningas” Primitivo.


Auhinnad

Itaalia Veinipidu Haapsalus 2019 - 2. koht

Hind

7,49 / pudel

Liitrihind: 9,99/L

Kogus kastis: 6

Minimaalne ostusumma: 7,49

Balmerk soovitab