Casa Charlize Pinot Grigio Terre Siciliane IGT 300cl BIB
Casa-Charlize_BIB_Pinot_Grigio

Casa Charlize Pinot Grigio Terre Siciliane IGT 300cl BIB

Itaalia

Sitsiilia

Cantine Casa Charlize

300cl

4740158008713

12,0%

Kaitstud geograafilise tähisega vein

Valge

Poolkuiv

Kerge

10 - 12 °C

Iseloomustus

Veini kaunil õlgkollasel toonil on kerge rohekas helk. Aroom ja maitse on värske, nooruslik, märkame vihjeid õuntele ja virsikutele. Hape on heas tasakaalus.


Tarbimissoovitus

Ideaalne kaaslane risotto, valge liha ja erinevate mereandide kõrvale.

Kala
Mereannid
Salatid, taimetoidud
Suupisted
Vürtsikas
Aperitiiv
Värsked juustud

Lisainfo

CASA CHARLIZE on uus Itaalia veinisari, mis on valminud Cantine Casa Charlize’i ja sajandivanuse Castellani veinimaja koostööna, nende kogemuste ja professionaalsete veinivalmistajate valvsa pilgu all. Viinamarjade korjamisest kuni pudeldamiseni lähtutakse autentsusest, traditsioonidest ja kvaliteedist.
Tänane Casa Charlize veinivalik on teadlikult kujundatud selliseks, et omavahel saaksid kokku Itaalia klassikaliste veinide kvaliteet ja maine ning veinimajade ajalugu ja veinivalmistamise traditsioone hindavad veinisõbrad.
Veinisarja kolm veini on Itaalia kuulsaimast regioonist, Toscanast – tuntud oma maastiku ilu, ajalooliste paikade ja veinivalmistamise traditsioonide poolest. Lisaks on valikus puuviljane ja päikselisest Sitsiiliast pärinev Pinot Grigio ning kõrgema alkoholisisalduse ja maheda happelisusega Puglia piirkonna “kuningas” Primitivo.

Hind

19,90 / BIB

Liitrihind: 6,63/L

Kogus kastis: 4

Minimaalne ostusumma: 19,90

Balmerk soovitab