Casa Charlize Toscana Rosato IGT 75cl

Casa Charlize Toscana Rosato IGT 75cl

Itaalia

Toscana

Cantine Casa Charlize

75cl

4740158008638

12,5%

Kaitstud geograafilise tähisega vein

Roosa

Poolkuiv

Kerge

,

10 - 12 °C

Iseloomustus

Sangiovese baasil valmistatud roosa vein, mis pakub ninale intensiivset virsikute ja valgete lillede buketti, maitsemeelele värske ja mineraalne.

Casa Charlize on nr.1 Itaalia veinisari Eestis (ACNielsen 2020 andmetel).


Tarbimissoovitus

Sobib ideaalselt erinevate suupistete ja kalaroogade kõrvale, samuti suppide ja salatite juurde.

Kala
Mereannid
Salatid, taimetoidud
Suupisted

Lisainfo

CASA CHARLIZE on uus Itaalia veinisari, mis on valminud Cantine Casa Charlize’i ja sajandivanuse Castellani veinimaja koostööna, nende kogemuste ja professionaalsete veinivalmistajate valvsa pilgu all. Viinamarjade korjamisest kuni pudeldamiseni lähtutakse autentsusest, traditsioonidest ja kvaliteedist.
Tänane Casa Charlize veinivalik on teadlikult kujundatud selliseks, et omavahel saaksid kokku Itaalia klassikaliste veinide kvaliteet ja maine ning veinimajade ajalugu ja veinivalmistamise traditsioone hindavad veinisõbrad.
Veinisarja kolm veini on Itaalia kuulsaimast regioonist, Toscanast – tuntud oma maastiku ilu, ajalooliste paikade ja veinivalmistamise traditsioonide poolest. Lisaks on valikus puuviljane ja päikselisest Sitsiiliast pärinev Pinot Grigio ning kõrgema alkoholisisalduse ja maheda happelisusega Puglia piirkonna “kuningas” Primitivo.

Hind

6,50 / pudel

Liitrihind: 8,67/L

Kogus kastis: 6

Minimaalne ostusumma: 6,50

Balmerk soovitab