Casa Charlize Toscana Rosso IGT 75cl

Casa Charlize Toscana Rosso IGT 75cl

Itaalia

Toscana

Cantine Casa Charlize

75cl

4740158007686

13,5%

Kaitstud geograafilise tähisega vein

Punane

Poolkuiv

Kergelt täidlane

, ,

16 - 18 °C

Iseloomustus

Sügava rubiinpunase tooniga veini maitsebukett vihjab küpsetele tumedatele marjadele. Parkhape on sametine, järelmaitses avalduvad nahle ja puidule iseloomulikud maitsenüansid.


Tarbimissoovitus

Sobib hästi pasta ja grilllihaga.

Grill
Sealiha

Lisainfo

CASA CHARLIZE on uus Itaalia veinisari, mis on valminud Cantine Casa Charlize’i ja sajandivanuse Castellani veinimaja koostööna, nende kogemuste ja professionaalsete veinivalmistajate valvsa pilgu all. Viinamarjade korjamisest kuni pudeldamiseni lähtutakse autentsusest, traditsioonidest ja kvaliteedist.
Tänane Casa Charlize veinivalik on teadlikult kujundatud selliseks, et omavahel saaksid kokku Itaalia klassikaliste veinide kvaliteet ja maine ning veinimajade ajalugu ja veinivalmistamise traditsioone hindavad veinisõbrad.
Veinisarja kolm veini on Itaalia kuulsaimast regioonist, Toscanast – tuntud oma maastiku ilu, ajalooliste paikade ja veinivalmistamise traditsioonide poolest. Lisaks on valikus puuviljane ja päikselisest Sitsiiliast pärinev Pinot Grigio ning kõrgema alkoholisisalduse ja maheda happelisusega Puglia piirkonna “kuningas” Primitivo.

Hind

6,22 / pudel

Liitrihind: 8,29/L

Kogus kastis: 6

Minimaalne ostusumma: 6,22

Balmerk soovitab