Casa Charlize Toscana Vermentino IGT 75cl

Casa Charlize Toscana Vermentino IGT 75cl

Itaalia

Toscana

Cantine Casa Charlize

75cl

4740158008676

12,0%

Kaitstud geograafilise tähisega vein

Valge

Kuiv

Kerge

10 - 12 °C

Iseloomustus

Vermentino on üks väheseid valgeid viinamarju, mis on suurepäraselt Vahemere Toscanas aklimatiseerunud. Kompleksne vein puuvilja ja lilleliste nootidega, tunda ka tüüpilisi Vahemere ürte, salveid, rosmariini ja kollaseid puuvilju. Maitsemeelele värske ja mineraalsete nootidega, hästi tasakaalustatud.


Tarbimissoovitus

Täiuslik kaaslane kala ja valge liha kõrvale.

Kala
Mereannid
Salatid, taimetoidud
Suupisted
Värsked juustud

Lisainfo

CASA CHARLIZE on uus Itaalia veinisari, mis on valminud Cantine Casa Charlize’i ja sajandivanuse Castellani veinimaja koostööna, nende kogemuste ja professionaalsete veinivalmistajate valvsa pilgu all. Viinamarjade korjamisest kuni pudeldamiseni lähtutakse autentsusest, traditsioonidest ja kvaliteedist.
Tänane Casa Charlize veinivalik on teadlikult kujundatud selliseks, et omavahel saaksid kokku Itaalia klassikaliste veinide kvaliteet ja maine ning veinimajade ajalugu ja veinivalmistamise traditsioone hindavad veinisõbrad.
Veinisarja kolm veini on Itaalia kuulsaimast regioonist, Toscanast – tuntud oma maastiku ilu, ajalooliste paikade ja veinivalmistamise traditsioonide poolest. Lisaks on valikus puuviljane ja päikselisest Sitsiiliast pärinev Pinot Grigio ning kõrgema alkoholisisalduse ja maheda happelisusega Puglia piirkonna “kuningas” Primitivo.

Hind

9,36 / pudel

Liitrihind: 12,48/L

Kogus kastis: 6

Minimaalne ostusumma: 9,36

Balmerk soovitab