Chapoutier Bila-Haut CdR Blanc 75cl

Chapoutier Bila-Haut CdR Blanc 75cl

Prantsusmaa

Cotes du Roussillon

Maison M.Chapoutier

75cl

3391180024908

13.0% vol

,

Kaitstud päritolunimetusega vein

Valge

Kuiv

Kergelt täidlane

10 - 12 °C

Iseloomustus

Keskmise täidlusega kuiv vein Lõuna-Prantsusmaalt. Hästi põnevate marjade segu, tulemuseks mitmetahuline nauditav vein nii toiduga kui ilma. Sisaldab sulfiteid.


Tarbimissoovitus

Kala ja koorikloomad kooreses kastmes, hautatud jänes.

Kala
Linnuliha
Mereannid
Suupisted
Värsked juustud

Lisainfo

Aastast 1808, enam kui 200 aastat Rhone´ oru nõlvadel, ning täna ka Roussillon piirkonnas Prantsusmaal, Austraalias ja Portugalis, on Chapoutier perekond valmistanud veinimaailma tipp-saavutusi. Kõiki neile kuuluvaid veiniaedasid kultiveeritakse kas orgaaniliselt või biodünaamiliselt, et säilitada looduslik tasakaal ning väärtustada ja tuua veinides parimal viisil esile iga piirkonna unikaalne eripära – terroir – kombinatsioon pinnasest, kliimast, viinamarjast ja inimlikust faktorist.
Perekonna moto „Fac et Spera“ – tegutse ja looda – ilmestab nende veinivalmistamise filosoofiat kõige paremal viisil, kus veinimeistri roll on usaldada loodust, vaadelda, olla avatud ja „raamideta“ veini kujunemise juures. Seda kõige alumisest ja lihtsamast veiniklassist kuni kvaliteedipüramiidi tippudeni. Selles nende edulugu peitubki.
M.Chapoutier on maineka ajakirja Drinks International poolt valitud aastatel 2016, 2018 ja 2019 maailma juhtivaks Prantsuse veinibrändiks konkursil „The World´s Most Admired Wine Brands“.

Tootja koduleht: https://www.chapoutier.com/en/

Hind

17,68 / pudel

Liitrihind: 23,57/L

Kogus kastis: 6

Minimaalne ostusumma: 17,68