Chapoutier Marius Rose 75cl

Chapoutier Marius Rose 75cl

Prantsusmaa

Languedoc-Roussillon

Maison M.Chapoutier

75cl

3391180021945

13.0% vol

Kaitstud geograafilise tähisega vein

Roosa

Kuiv

Kergelt täidlane

,

10 - 12 °C

Iseloomustus

Iseloomuga roosa vein – külluslikult marjane, parajalt “kehakas” tulenevalt maitseküllaste viinamarjade kesta tanniinidest, tasakaaluks värskendav happesus. Punaste ja tumedate metsamarjade taustaks on aroomis suvine lillekimp. Sisaldab sulfiteid.


Tarbimissoovitus

Kerged salatid, kala- ja mereandide selge supp bouillabaisse, erinevad barbecue lihad, Vahemere köök, kitsejuust. Hästi toidusõbralik vein.

Grill
Kala
Mereannid
Suupisted

Lisainfo

Aastast 1808, enam kui 200 aastat Rhone´ oru nõlvadel, ning täna ka Roussillon piirkonnas Prantsusmaal, Austraalias ja Portugalis, on Chapoutier perekond valmistanud veinimaailma tipp-saavutusi. Kõiki neile kuuluvaid veiniaedasid kultiveeritakse kas orgaaniliselt või biodünaamiliselt, et säilitada looduslik tasakaal ning väärtustada ja tuua veinides parimal viisil esile iga piirkonna unikaalne eripära – terroir – kombinatsioon pinnasest, kliimast, viinamarjast ja inimlikust faktorist.
Perekonna moto „Fac et Spera“ – tegutse ja looda – ilmestab nende veinivalmistamise filosoofiat kõige paremal viisil, kus veinimeistri roll on usaldada loodust, vaadelda, olla avatud ja „raamideta“ veini kujunemise juures. Seda kõige alumisest ja lihtsamast veiniklassist kuni kvaliteedipüramiidi tippudeni. Selles nende edulugu peitubki.
M.Chapoutier on maineka ajakirja Drinks International poolt valitud aastatel 2016, 2018 ja 2019 maailma juhtivaks Prantsuse veinibrändiks konkursil „The World´s Most Admired Wine Brands“.

Tootja koduleht: https://www.chapoutier.com/en/

Hind

14,46 / pudel

Liitrihind: 19,28/L

Kogus kastis: 6

Minimaalne ostusumma: 14,46