Chic Barcelona Rosé Semi Sec Cava 75cl

Chic Barcelona Rosé Semi Sec Cava 75cl

Hispaania

Conca de Barbera

Pere Ventura S.L.

75cl

8426998222750

11.5% vol

Kaitstud päritolunimetusega kvaliteetvahuvein

Roosa

Poolkuiv

Kerge

6 - 7 °C

Iseloomustus

Poolkuiv rosé cava on valmistatud 100% Trepat viinamarjadest, mis pärinevad Conca de Barbera orust.
Lõheroosa värvuse ning peene ja elava mulliga cava aroomis on tunda punaste marjade ning roosiõite noote. Rikkalikus maitses esile kerkivad küpsed punased puuviljad ning mustsõstrad loovad elegantse tasakaalu ja meeldiva struktuuri. Sisaldab sulfiteid.


Tarbimissoovitus

Ideaalne cava iseseisvalt nautimiseks või tumeda šokolaadi ning värsketest puuviljadest valmistatud magustoitude kõrvale.

Mereannid

Lisainfo

Kataloonia cava-pealinnas Sant Sadurni d’Anoia (Penedes), señor Pere Ventura poolt 1992 aastal asutatud cava-maja on tänaseks komeedina tõusnud cava maailma tippu. Cava on Pere Ventura geenides – tema vana-vanaisa oli üks traditsioonilisel šampanjameetodil cava valmistamise pioneere. Penedes on cava jaoks parim kasvuala aromaatsetele Macabeo, Xarel-lo ja Parellada viinamarjadele. Vahemerelt hoovav jahedam õhumass kultiveerib viinamarjades vajalikku värskust ja happesust, samas tagab pikk päikeseline periood viinamarjade lõpuni küpsemise. Kõike seda toetab jätkusuutlik mahepõllundus, mis on señor Pere Ventura südameasi. Nii see „täht“ ongi sündinud.

Tootja koduleht: https://pereventuragroup.com/


Auhinnad

Wine Enthusiast 2017 – 85 points

Hind

8,49 / pudel

Liitrihind: 11,32/L

Kogus kastis: 6

Minimaalne ostusumma: 8,49