D’Artigny Grand Classic Alcohol-Free 75cl

D’Artigny Grand Classic Alcohol-Free 75cl

Prantsusmaa

Bardinet S.A.

75cl

3138670640039

Valge

Poolkuiv

7 - 9 °C

Iseloomustus

D’Artigny on Prantsusmaal N° 1 bränd alkoholivabade vahuveinide kategoorias. D’Artigny alkoholivaba vahuvein saadakse 12% alkoholisisaldusega veini destilleerimisel 40°C juures. Selle tagajärjel väheneb alkoholisisaldus veinis ˂0,1%-ni. Seejärel lisatakse sellele viinamarjamahla, suhkruid ning muid lisaaineid. Sellele järgneb filtratsioon, karbonisatsioon, veini pudelitesse villimine ning pastöriseerimine.

Toiteväärtus 100ml kohta: Energiat 26Kcal, rasvad ˂0,5g, millest küllastunud rasvhappeid ˂0,1g, süsivesikuid 6,4g, millest suhkruid 5,8g, proteiine ˂0,5g, soola ˂ 0,01g


Tarbimissoovitus

D’Artigny alkoholivaba vahuveini eesmärk on pakkuda võimalust tähistada erinevaid sündmusi, tähtpäevi ja teisi pidulikke hetki ilma alkoholi tarbimata. Sobib suurepäraselt päevaste vastuvõttude ja tööalaste ürituste tähistamiseks, kus soovitakse külalistele pakkuda väike aperitiiv.


Lisainfo

1857. aastal asutatud Bardinet on N°1 Prantsuse bränditootja maailmas, kes on spetsialiseerunud eau-de-vie’de laagerdamisele ja segude loomisele omaenda keldrites Biskaia lahe ääres Bordoo lähistel. Nende pikk kogemus, teadmised ja kirg on selle erakordselt kvaliteetse sisu ning taskukohase hinnaga ülemaailma tunnustatud brändi võtmeks. Lisaks brändile toodab Bardinet ka mitmeid teisi kangeid alkohoolseid jooke ja veine, muuhulgas Prantsusmaa N°1 alkoholivaba vahuveini D´Artigny.

Tootja koduleht: www.bardinet.fr

Hind

6,00 / pudel

+ 0,10 pant

Liitrihind: 8,00/L

Kogus kastis: 6

Minimaalne ostusumma: 6,00

Balmerk soovitab