Dreamer Romania Late Harvest Shiraz 75cl

Dreamer Romania Late Harvest Shiraz 75cl

Rumeenia

Dealurile Munteniei

Domeniile Alexandrion Rhein 1892 S.A.

75cl

4740158004821

13.0% vol

Vein

Punane

Poolmagus

Kergelt täidlane

14 - 16 °C

Iseloomustus

Dreamer Late Harvest Shiraz on Rumeenia veini- ja Eesti grillimeistrite poolt spetsiaalselt välja töötatud grillivein!Kui siiani on olnud kõik Dreameri veinid maitselt magusad, siis Dreamer Late Harvest Shiraz erineb just oma poolmagusa maitse tõttu ning on seeläbi sobivam natuke kuivema veini armastajatele.Veinil on intensiivne mustsõstra aroom, tipus on tunda musta pipart ja eukalüpti noote. Samuti tammevaadis laagerdumisele omaseid tumeda šokolaadi ja vanilje nüansse. See punavein on sametine, pehmete tanniinidega ja kergesti joodav. Sisaldab sulfiteid.


Tarbimissoovitus

Sobib suurepäraselt eestipärase šašlõki, grill-liha ja –ribiga, samuti juustude ja pastade kõrvale.
Õige valik suvistel aia- ja grillpidudel!

Grill

Lisainfo

Dreamer on olnud 25 aastat enimmüüdud ehk nr 1 veinikaubamärk Eestis! Lisaks on Dreamer üks enimmüüdud veinikaubamärk ka Baltimaades!

Dreameri edulugu Eestis sai alguse 1995.aastal, kui esimesena jõudis turule Late Harvest Chardonnay. Väga heale vastuvõtule järgnesid veinisarja laienemisaastad ning 2004. aastal koondati veinid Dreamer Late Harvest kaubamärgi alla.
2012. aastal sai vein uue välimuse, kaotamata samas oma head hinge ja isikupära.
Dreamer valikus on erinevates stiilides veine – nii magusaid kui poolmagusaid, nii pudelis kui pakis.
Tetrapakki villitud Dreamer veinid on mõistlikuks valikuks hinnatundlikumale kliendile, rõhutades keskkonnasäästlikke tarbimisharjumusi ning samas garanteerib tetrapakend Dreamer veini tuntud kvaliteedi.

Tootja koduleht: http://www.dreamer.ee/

Hind

7,38 / pudel

Liitrihind: 9,84/L

Kogus kastis: 6

Minimaalne ostusumma: 7,38