First Guild Grand Vodka 70cl

First Guild Grand Vodka 70cl

Ukraina

Bayadera Grupp

70cl

4820080724261

40.0%

Viin

Iseloomustus

Esimene Guild – super premium viin on valmistatud valitud sordi Lux alkoholist, kasutades looduslikke koostisosi ja puhast arteesiavett. Toode on oma nime saanud gildidelt, kes seisid keskajal kaitse-, poliitiliste ja käsitöökogukondade eest. Ühtlasi kaitsesid nad oma liikmete au ja õigusi, sümboliseerides seetõttu vääriliste ja põhimõttekindlate meeste valikut. Viin läbib mitut filtreerimis etappi: söefilter, kus kasutatakse kase sütt, seejärel juhitakse destilaat läbi plaatina filtreerimisseadme.Lisaks kasutakse parema maitse saamiseks pressitud kookospähkleid. Blend viin peab seisma vähemalt 10 päeva. Toode on maheda maitsega, millele järgneb mahe järelmaitse.


Tarbimissoovitus

Maheda maitsega viin puhtalt tarbimiseks kui ka kokteilidesse. Sobib suurepäraselt Ukraina ja Vene roogadega. Samuti liha ja kalaroogadega.


Lisainfo

First Guild on Bayadera Grupi premium viin. Drinks International hinnagul kuulub Bayadera Gruppi kuuluv Hlibny Dar Vodka topp 5 enim müüva viina kaubamärgi hulka maailmas. Hlibny Dar Vodka kuulub legendaarsesse “The Millionaires Club” klubisse (7,5M 9L kasti; 2019a) ja on jätkuvalt tõusutrendis.

Hind

30,00 / pudel

Liitrihind: 42,86/L

Kogus kastis: 6

Minimaalne ostusumma: 30,00

Balmerk soovitab