Greenall’s Wild Berry Pink Gin 100cl

Greenall’s Wild Berry Pink Gin 100cl

Suurbritannia

G&J Distillers Ltd

100cl

5010296004670

37.5% vol

Gin

Iseloomustus

Greenall’s džinni valmistatakse tänaseni maailma vanimas džinnitehases ja 1761. aastast pärit originaalretsepti järgi. Retsepti on pärandatud 7 põlvkonda ühelt destilleerimismeistrilt teisele ja täna vastutab joogi valmimise eest rahvusvaheliselt tunnustatud džinnitööstuse ekspert – Joanne Moore.
Greenall´s Wild Berry Pink Gin on saadud Greenall´s Original Gin´i kombineerimisel murakate ja vaarikatega, tasakaaluks täidlased kadakamarja noodid, rikastatud kamperi ning tsitrusega. Lõppnoot keskmise pikkusega, õrnalt magus.
Toode on 100% suhkruvaba, erinevalt mõnedest juhtivatest maitsestatud džinni kaubamärkidest, kus võib olla kuni 90g suhkrut liitri kohta!


Tarbimissoovitus

Soovitame serveerida rohke jää ja premium toonikuga, kaunistuseks vaarikas. Kui on soov väikseks seikluseks, siis rohkem kokteiliretsepte: www.greenallsgin.com


Lisainfo

G&J Distillers näol on tegu Inglise vanima džinnitehasega, mille ajalugu ulatub aastasse 1761, mil Thomas Dakin alustas oma esimeste džinnide destilleerimist. 1860 rentis Dakini perekond oma džinnitehase Gilbert ja John Greenallile, kes kümne aasta pärast otsid selle ja andsid nimeks G&J Greenall. See nimi on püsinud tehasel tänaseni. Aastast 2011 kuulub G&J Greenall rahvusvahelisse Quintessential Brands jookide gruppi, mis on Ühendkuningriigis suuruselt teine alkoholitarnija ning No1 džinni, viina ja Irish cream toodete tootja. Ettevõte toodab 40% Ühendkuningriigis tarbitavast džinnist. Lisaks Inglismaale, on grupil kvaliteetjookide tootmisrajatised ka Iirimaal – The Dublin Liberties Distillery (Iiri viski tootmine) ja First Ireland Spirits Manufacturer Ltd. (Irish Cream tootmine) ning Prantsusmaal L&L Spirits (puuviljalikööride, brändide ja konjakite tootmine).

Tootja koduleht: https://quintessentialbrands.com/


Auhinnad

International Spirits Challenge 2018 - Gin Producer of the Year

Gin Masters - 2018 Silver medal

Hind

28,64 / pudel

Liitrihind: 28,64/L

Kogus kastis: 6

Minimaalne ostusumma: 28,64