J.P.Chenet Fashion Apple 75cl

J.P.Chenet Fashion Apple 75cl

Prantsusmaa

J.P.Chenet

75cl

3500610122378

10,0%

Aromatiseeritud veinijook

Valge

Poolkuiv

Kerge

6 - 8 °C

Iseloomustus

J.P. Chenet Fashion Apple on poolkuiva stiiliga kerge ja peene mulliga vahuvein. Värvilt särav õlekollane kauni roheka varjundiga. Aroomis annavad põhitooni Granny Smith õunte värskus ja mahlasus. Mõnusalt puuviljases maitses on tunda hommikuse kastemärja õunaaia rohelust ja värskete õunte mahlasust.


Tarbimissoovitus

Heas tasakaalus Chenet Apple sobib ideaalselt tervitusjoogiks. Ideaalne värskete salatite ja suupistetega. Kevadist värskust ja suvist jahutust pakub jook ka mitmetes vahuveinikokteilides.

Mereannid
Aperitiiv

Lisainfo

J.P. Chenet veinibränd loodi aastal 1984 Prantsusmaal. Joseph Helfrich disainis omapärase ja eristuva veinipudeli, millele ta pani nimeks Josephine. Kõvera kaelaga veinipudel sai kohe tarbijate lemmikuks ning nii sündiski uus veinibränd, mis sai nimeks J.P. Chenet. Tootesarja laiendati aastal 1994, mil hakati lisaks 75cl veinidele tootma ka väikses mõõdus veine, kuna sellises mõõdus veinide tarbimise nõudlus järjest kasvas. J.P. Chenet tootesarja kuuluvad lisaks veinidele ka J.P. Chenet vahuveinid ja J.P. Chenet brandyd. Tänaseks on J.P. Chenet veinid saadaval juba 160 riigis üle maailma. J.P. Chenet veinid on Eestis enimmüüdud prantsuse veinid ja saadaval kõikides hästivarustatud kauplustes!

Tootja koduleht: http://www.jpchenet.com/en/

Hind

7,80 / pudel

Liitrihind: 10,40/L

Kogus kastis: 6

Minimaalne ostusumma: 7,80

Vabandame, antud toode on hetkel läbi müüdud

Dunker soovitab