J.P.Chenet So Free Cabernet-Syrah Alcohol-Free 75cl

J.P.Chenet So Free Cabernet-Syrah Alcohol-Free 75cl

Prantsusmaa

J.P.Chenet

75cl

3500610146886

Punane

Poolmagus

Kerge

14 - 16 °C

Iseloomustus

Pärast traditsioonilist veinivalmistamist viiakse vaakumdestilleerimise abil läbi de-alkoholiseerimine. See uuenduslik protsess ei vaja ei kemikaalide lisamist ega ka kuumutamist. Protsess on küll aeganõudev – vaja on vähemalt 30 tundi, et alkohol õrnalt veinist eemaldada. Sellise tehnoloogia abil säilivad nii veini struktuuri, maitse kui ka aroomi kvaliteet, lisamata kunstlike aineid.
Kirgas intensiivne rubiinpunane toon. Aroom on rikkalik ja kompleksne, esile tulevad punased puuviljad ja mustad marjad, mida rikastavad vürtside noodid. Vein on pehme, rikkalik ja elegantne. Tekstuur on marjane ja mahlakas, milles on mustsõstra, vürtside ja ürtide ära tuntavad noodid.

Koostisosad: alkoholivaba punane vein, viinamarja pressjäägi kontsentraat, kaaliumsorbaat. Sisaldab sulfiteid.
Toiteväärtus 100ml kohta: Energiat 101kJ/24 Kcal, rasvu <0,5g, sh küllastunud rasvu <0,01g, süsivesikuid 6g, millest suhkruid 6g, valku <0,5g, soola <0,01g.


Tarbimissoovitus

Sobib ideaalselt punase lihaga, barabque´ga ja kõiksuguste erinevate juustudega.


Lisainfo

J.P. Chenet veinibränd loodi aastal 1984 Prantsusmaal. Joseph Helfrich disainis omapärase ja eristuva veinipudeli, millele ta pani nimeks Josephine. Kõvera kaelaga veinipudel sai kohe tarbijate lemmikuks ning nii sündiski uus veinibränd, mis sai nimeks J.P. Chenet. Tootesarja laiendati aastal 1994, mil hakati lisaks 75cl veinidele tootma ka väikses mõõdus veine, kuna sellises mõõdus veinide tarbimise nõudlus järjest kasvas. J.P. Chenet tootesarja kuuluvad lisaks veinidele ka J.P. Chenet vahuveinid ja J.P. Chenet brandyd. Tänaseks on J.P. Chenet veinid saadaval juba 160 riigis üle maailma. J.P. Chenet veinid on saadaval kõikides hästivarustatud kauplustes!

Tootja koduleht: http://www.jpchenet.com/

Hind

7,08 / pudel

+ 0,10 pant

Liitrihind: 9,44/L

Kogus kastis: 6

Minimaalne ostusumma: 7,08

Balmerk soovitab