Kinkekomplekt “Itaalia ootus”
1172080E

Kinkekomplekt “Itaalia ootus”

Itaalia

MGM Mondo del Vino

, ,

Kuiv

Täidlane

Iseloomustus

“Itaalia ootus”

Kinkekomplekti kuulub:

Asio Otus Cabernet Merlot Shiraz 75cl
Frantoio Taggiasche oliivid soolvees 300g

Frantoio päikesekuivatatud tomati kreem 90g
Frantoio Roheliste oliivide patee 90g

Michel Cluizel 60% Coffee šokolaad 70g (pildil teine toode)
Kuldne kinkekarp

Asio Otus Cabernet Merlot Shiraz 75cl – Asio Otuse veinisari on inspireeritud öökullist – nimelt Asio Otus tähendab ladina keeles öökulli. Öökulli on peetud iidsetest aegadest tarkuse ja teadmiste sümboliks.
Värvuselt tumepunane, marjane ja kirsine, kergelt ürdiste nüanssidega ja veidi piprane aroom. Maitse täidlane ja vürtsikas, pehmete tanniinidega vein, palju värskeid punaseid kirsse ja põldmarju, meeldiv happe tasakaal.  Sobivad toidud: tapas, grillitud vorstikesed, tumedas marinaadis grill-liha või -lind ja keskmise tugevusega kõvad juustud, punases kastmes pastaroad, pizza.

Suuremas koguses kinkekomplektide tellimisel palume arvestada pikema tarneajaga.


Lisainfo

MGM Grupi idee on pakkuda tarbijate ootustele vastavaid kvaliteetseid veine.
Viinamarjade koristus ning nende töötlemine ei ole piisav, et teha suurepäraseid veine. Selleks on vaja suurt kirge, uudishimu ja entusiasmi.
Veinide tootmine MGM Grupis toimub veinispetsialistide ja bioloogide valvsa pilgu all, kes kontrollivad veinivalmistamise igat etappi, alates marjade pressimisest kuni nende kvaliteedi kontrolli ning villimiseni, et saavutada oma peamine eesmärk: see on tagada oma klientide rahulolu.

Tootja koduleht: https://www.mondodelvino.com

Hind

24,92 / komplekt