Lago Sagrado Lisboa Tinto 75cl

Lago Sagrado Lisboa Tinto 75cl

Portugal

Lisboa

Casa Santos Lima S.A.

75cl

4740158010624

13.0% vol

Kaitstud geograafilise tähisega vein

Punane

Poolmagus

Täidlane

16 - 18 °C

Iseloomustus

Uus Segredo de Portugal veinisari toob teieni põnevad maitsed Portugali erinevatest veinipiirkondadest.
Lago Sagrado Lisboa Tinto on tulvil küpsete punaste puuviljade ja metsamarjade meeldivat aroomi. Maitse on pehme, marjane, esile kerkivad hõrgud tammevaadist tulenevad vaniljesed noodid. Vein on laagerdunud tammevaatides neli kuud. Kauakestva järelmaitse ja rafineeritud viimistlusega vein.
Sisaldab sulfiteid.


Tarbimissoovitus

Ideaalne valik erinevate liharoogade, pasta toitudega ja laia valiku juustudega. Sobib ka Aasia toitude kõrvale.

Grill
Ulukiliha

Lisainfo

Segredo de Portugal (tõlkes „Portugali saladus“) veinisarja kuuluvad valge ja roosa poolkuiv Vinho Verde ning valge ja roosa poolmagus vein Lissaboni piirkonnast. Need neli veini koonduvad kaubamärgi alla Cafe Estoril. Lisaks kuulub veiniseriaali kaks punast veini, mida ühendab nimetus Lago Sagrado (tõlkes „püha järv“) – poolmagus Lago Sagrado Tinto ning kuiv Lago Sagrado Reserva.
Estoril on linn Portugalis, mis asub Cascaisi piirkonnas, Portugali Rivieral. Estoril on armastatud rahvusvaheline luksusturistide sihtkoht ning on tuntud oma esmaklassiliste hotellide, randade ja Estorili kasiino poolest. Linn on kuulus ka selle poolest, et see on olnud koduks arvukatele kuninglikele peredele ja kuulsustele. Samuti on linn tuntud paljude märkimisväärsete sündmuste korraldamise poolest, nagu Estoril Open ning Lissaboni ja Estorili filmifestival. Estoril on Portugalis ja isegi kogu Pürenee poolsaarel üks kalleimaid kohti elamiseks. See on koduks suurele välismaisele kogukonnale ja tuntud oma luksuslike restoranide, hotellide ja meelelahutuse poolest. Cascais on hinnatud oma kõrge elukvaliteedi poolest, mistõttu on see üks ihaldusväärsemaid elukohti Portugalis.

Hind

7,99 / pudel

Liitrihind: 10,65/L

Kogus kastis: 6

Minimaalne ostusumma: 7,99