Lamb & Watt Organic Tonic Water Original 20cl

Lamb & Watt Organic Tonic Water Original 20cl

Suurbritannia

Halewood International Ltd.

20cl

5011166054528

,

Iseloomustus

Lamb & Watt Organic Original toonik on naturaalse ja puhta maitsega, valmistatud orgaaniliselt kasvatatud agaavest, millele on lisatud looduslikke maitseaineid.

Koostisosad: Gaseeritud allikavesi, orgaaniline Blue Agave siirup, sidrunhape, looduslikud maitseained (sitsiilia sidrun ja hiniin).
Toiteväärtus 100ml kohta. Energiat 141 kJ, 34 kcal; rasvu 0,1g, millest küllastunud rasvu 0; süsivesikuid 8g, millest suhkruid 8g; valke 0,1g; soola 0g.


Tarbimissoovitus

Lisa kõike, mis sulle tundub, et on õige, olgu see siis värske koduaia kurk või rabarber, till või basiilik, piparmünt või tüümian, õun või pirn.


Lisainfo

Halewood International Ltd on Inglismaa suurim sõltumatu veinide, kange alkoholi ja muude jookide tootmise ja eksportimisega tegelev eraettevõte. Firma asutajaks ja ainuomanikuks on siiani härra John Halewood. Ettevõtte ekspordi osakond tegutseb aktiivselt alates aastast 1991. Praegu on ettevõtte eksport suunatud 24 riiki. Halewood International Ltd on Inglismaa suurim veinide, kange alkoholi ja muude jookide turustaja.

Tootja koduleht: http://www.halewood-int.com

Hind

1,50 / pudel

+ 0,10 pant

Liitrihind: 7,50/L

Kogus kastis: 12

Minimaalne ostusumma: 4,50

Tootel on miinimum tellitav kogus

Balmerk soovitab