Lamb & Watt Organic Tonic Water Original 20cl

Lamb & Watt Organic Tonic Water Original 20cl

Suurbritannia

Halewood International Ltd.

20cl

5011166054528

Iseloomustus

Kui sinu jaoks on tähtsad puhtad ja looduslikud, oragaanilised maitsed ning sa taunid igasugu maitse- ja säilitusaineid, siis hoiad käes õiget jooki.

Koostisosad: Gaseeritud allikavesi, orgaaniline Blue Agave siirup, sidrunhape, looduslikud maitseained (sitsiilia sidrun ja hiniin).
Toiteväärtus 100ml kohta. Energiat 34 kJ, 143 kcal; rasvu 0,1g, millest küllastunud rasvu 0; süsivesikuid 8g, millest suhkruid 8g; valke 0,1g; soola 0g.


Tarbimissoovitus

Lisa kõike, mis sulle tundub, et on õige, olgu see siis värske koduaia kurk või rabarber, till või basiilik, piparmünt või tüümian, õun või pirn. You choose!


Lisainfo

Halewood International Ltd on Inglismaa suurim sõltumatu veinide, kange alkoholi ja muude jookide tootmise ja eksportimisega tegelev eraettevõte. Firma asutajaks ja ainuomanikuks on siiani härra John Halewood. Ettevõtte ekspordi osakond tegutseb aktiivselt alates aastast 1991. Praegu on ettevõtte eksport suunatud 24 riiki. Halewood International Ltd on Inglismaa suurim veinide, kange alkoholi ja muude jookide turustaja.

Tootja koduleht: http://www.halewood-int.com

Hind

1,13 / pudel

+ 0,10 pant

Liitrihind: 5,65/L

Kogus kastis: 12

Minimaalne ostusumma: 4,51

Ostetav kasti kaupa

Balmerk soovitab