Le Val Sauvignon Blanc IGP Pays d’Oc 150cl pouch

Le Val Sauvignon Blanc IGP Pays d’Oc 150cl pouch

Prantsusmaa

Languedoc-Roussillon

Vignerons De La Mediterranee

150cl

3021891003472

12.5% vol

Kaitstud geograafilise tähisega vein

Valge

Kuiv

Kerge

8 - 10 °C

Iseloomustus

Le Val Sauvignon Blanc veinil on roheka peegeldusega kahvatukollane värvus. Intensiivses lõhnabuketis kerkivad esile eksootiliste puuviljade, mustsõstrapungade ja tsitruste nüansid. Äärmiselt värske, mineraalne ja elegantne vein, mille maitse järgib aroomi.Pouch pakend on äärmiselt paindlik ja kerge, võtab vähem ruumi ning hoiab veini värskena kuni 8 nädalat! Lisaks on see madala keskkonnamõjuga kuna pakendi utiliseerimisel eraldub 60% vähem süsihappegaasi ning tekib 90% vähem jäätmeid. Sisaldab sulfiteid.


Tarbimissoovitus

Ideaalne nautimiseks iseseisvalt aperitiivina või koos kala, mereandide, grillitud krevettide ning Vahemere köögiviljadega.

Kala
Mereannid
Salatid, taimetoidud
Suupisted
Värsked juustud

Lisainfo

Le Val on modernne veinisari Lõuna-Prantsusmaalt, mis toonitab sealsete viinamarjakasvatajate asjatundlikkust ja ambitsiooni tuua esile kohalike viinamarjasortide mitmekesisust. Le Val veinide jaoks kasutatakse vaid parimaid viinamarju, mis kasvavad Languedoc’i 17 000 h suurusel alal. Rohkete medalitega auhinnatud Le Val sarja veine iseloomustab meeldiv puuviljasus, kompleksne ja rikkalik maitse, mis väljendab peenekoeliselt iga viinamarjasordi tüüpilisi omadusi ja pehmet ning ümarat maitset.


Auhinnad

Mundus Vini 2019 - Silver Medal

Hind

15,84 / pakk

Liitrihind: 10,56/L

Kogus kastis: 6

Minimaalne ostusumma: 15,84