Loimu 2021 Glögi 75cl

Loimu 2021 Glögi 75cl

Soome

Lignell & Piispanen

75cl

6435302619355

15.0%

Aromatiseeritud vein

Punane

Magus

60 °C

Iseloomustus

Loimu aastakäigu glögi jätkab Skandinaavia hõõgveini traditsioone ühendades endas käsitsi loodud luksuse ja eheda marjade maitse. Elegantne Loimu 2021 aastakäigu glögi on austusavaldus punastele marjadele. Piiratud saadavusega glögi on valmistatud kvaliteetsest punasest veinist, mida on täiustatud magusate vaarikate, punaste sõstarde ja peenete jõuluvürtsidega nagu kardemon, kaneel ning nelk.
Äärmiselt mahlaka ja peene struktuuriga glögi maitse on täiuslikus harmoonias kauni pudeli disainiga, millel on kujutatud polaartaeva all tantsivaid virmalisi.


Tarbimissoovitus

Ideaalne talvejook on parim heas seltskonnas, kuumutades jooki enne serveerimist 60 °C -ni. Lisa tassi eelnevalt mandlid, rosinad ja/või muud kuivatatud puuviljad, misjärel vala peale soojendatud Loimu glögi.


Lisainfo

Lignell & Piispanen on 1852. aastal Kuopios asutatud Soome suuruselt kolmas siiani tegutsev pereettevõte. Nende edu põhineb kuue põlvkonna käsitöö jookide valmistamise oskustel, põhjamaise looduse tundmisel, 100% läbipaistva ja säästva arengu põhimõtete austamisel. Lignell & Piispanen peab oma toodete loomisel oluliseks autentseid kohalikke tooraineid, ainulaadsust ning kõrget kvaliteeti, mis rahuldab Põhjamaade inimeste maitseelamusi.

Tootja koduleht: https://www.lignellpiispanen.com/

Hind

11,90 / pudel

Liitrihind: 15,87/L

Kogus kastis: 6

Minimaalne ostusumma: 11,90

Balmerk soovitab