Marimar Estate Mas Cavalls Pinot Noir 75cl

Marimar Estate Mas Cavalls Pinot Noir 75cl

Ameerika Ühendriigid

California

Marimar Estate Vineyards and Winery

75cl

8410113005939

14.0% vol

,

Geograafilise tähisega vein

Punane

Kuiv

Kergelt täidlane

14 - 16 °C

Iseloomustus

„Mas Cavallas“ tähendab katalaani keeles hobuste farmi, kuna ratsakeskus asub otse viinamarjaistanduste kõrval. Dona Margarita veiniistandus on saanud nime perekonna hilise matriarhi järgi ning asub Sonoma rannikul. Jahe tuul ja Vaikselt ookeanilt triiviv udu muudavad selle piirkonna Pinot Noir´le ideaalseks kasvukohaks.Veini kääritatakse väikestes roostevabast terasest mahutites. Hiljem laagerdatakse vein kõrgekvaliteedilistes Prantsuse tammevaatides, millest 49% on uued vaadid. Elegantne vein, milles tulevad esile sordile iseloomulikud noodid – metskirss, nelk ja sandlipuu. Tanniinid on nõtked ja graatsilised, tekstuur on ümar, kompleksne ja maitsekas. Sisaldab sulfiteid.


Tarbimissoovitus

Sobib suurepäraselt seene risotto, baklažaani lasanjega, lõhe või muu rasvase kala, röstitud kana või pastatoitudega, pardi ja teiste uluklindude, pajaroogade ja hautistega (nagu näiteks Burgundia pada).

Grill
Küpsed juustud
Loomaliha
Sealiha
Ulukiliha

Lisainfo

Torrese perekond alustas viinamarjakasvatusega juba 17. sajandil iidses Kataloonia linnakeses Vilafranca del Penedesis. See on tänaseni pereäri. Torres on veinivalmistamise ja arendustöö esirinnas ka Tšiilis, samuti valmistatakse veine Californias. 1960-ndate lõpust alates hakkas Marimar koos isa Don Miguel Torresega kaasas käima Californias, et tutvustada seal Torrese veine. 1975. aastal kolis Marimar Ameerikasse ning 11 aastat hiljem istutas esimesed Chardonnay viinapuud. Sealt sai alguse Marimar Estate Winery ajalugu.

Tootja koduleht: https://www.marimarestate.com/

Hind

94,00 / pudel

Liitrihind: 125,33/L

Kogus kastis: 6

Minimaalne ostusumma: 94,00