Mas Pere Gran Rose Brut Cava 75cl

Mas Pere Gran Rose Brut Cava 75cl

Hispaania

Cava

Pere Ventura S.L.

75cl

8426998257752

11.5% vol

Kaitstud päritolunimetusega kvaliteetvahuvein

Roosa

Kuiv

Kerge

6 - 8 °C

Iseloomustus

Trepat on Edela-Katalooniast pärit punane viinamari, mida kasutatakse peamiselt rosé Cava valmistamiseks. Värvilt on vein lõheroosa, aroomis võib tunda punaseid marju ja roosi, maitse on kirsine ja leida võib ka maasika nooti.
Sisaldab sulfiteid.


Tarbimissoovitus

Sobib suurepäraselt tumeda šokolaadiga, värketest marjadest ja puuviljadest valmistatud magustoitude kaaslaseks ning loomulikult aperitiiviks.

Mereannid

Lisainfo

MAS PERE on Cava ja Kataloonia piirkonna elustiili suursaadik. MAS PERE austab kohalikke traditsioone ja kultuuri; pühendumine traditsioonilisele vahuveini valmistamise meetodile ja kohalikele viinamarjadele, et tõsta esile Cava õilsust ja päritolu.
MAS PERE esindab uhkusega oma piirkonda ja selle ajalugu, selle inimesi ja nende päritolu, kultuuri, väärtusi ja eluviis. MAS PERE on kõik ühes: vein, kaupmees ja tarbija ehk sõber, kes väärtustab brändikogemust ja teeb teadlikke valikuid.
MAS PERE cava on klassikaline ja rafineeritud – see on maa-alustes keldrites laagerdunud kvaliteetne Cava, mis on toodetud traditsioonilisel viisil tipptasemel tehnoloogia abiga.
Iga hetk muutub eriliseks koos MAS PERE Cavaga.

Tootja koduleht: https://mas-pere.com/

Hind

13,62 / pudel

Liitrihind: 18,16/L

Kogus kastis: 6

Minimaalne ostusumma: 13,62