Master’s Dry Gin 70cl

Master’s Dry Gin 70cl

Hispaania

Destilerias MG

70cl

8411640000435

40,0%

Gin

Iseloomustus

Master´s London Dry Gin on kolmekordselt destilleeritud klassikalisel London Dry Gin meetodil valmistatud premium kvaliteediga kõrgelt hinnatud gin. Gini maitsele omane kadakamari pärineb Hispaania Püreneedelt, koriander Andaluusiast ja kardemon Guatemalast. Lisaks on kasutatud Valentsiast pärit magusaid apelsine, Sevilla päritolu sidrunit ning veidi mõrkjamaid Sevilla apelsine. Kõik tsitrused kooritakse käsitsi ja lisatakse valmis destillaadile aasta enne pudeldamist. Nii saavutatakse kristalselt puhta maitsega aromaatne gin, milles domineerivaks jääb kadakamari koos magusmõrumaitseliste tsitrustega.


Tarbimissoovitus

Master´s London Dry Gin sobib ideaalselt kõikide ginikokteilide ja longdrinkide valmistamiseks. Iga õhtusüügi alguseks sobib klassikaline Dry Martini.
Kokteilisoovitused:
Master´s Tonic: täida klaas jääga, vala jääle 4 cl Master´s Gini, täida klaas oma lemmik tonicuga. Lisa apelsini või sidruni viil ning kaunista õhukeselt kooritud apelsini koorega.
Master´s Gin Breez: täida klaas jääga, vala jääle 4 cl Master´s Gini ja täida klaas jõhvikamahla ning apelsinimahlaga. Kaunistuseks laimisektor.


Lisainfo

1835. aastal alguse saanud Destilerias MG on tänaseks juba viienda põlvkonna käes olev Hispaania pereettevõte. Uuenduslik ja kvaliteetne tootmine loomas uusi klassikuid.

Tootja koduleht: http://destileriasmg.com/portada.php


Auhinnad

San Francisco World Spirits Competition 2015: Best Gin and Double Gold

New York World Wine & Spirits Competition 2015: Double Gold and Best Unaged White Spirit

China Wine & Spirits Awards 2015: Double Gold

Hind

21,84 / pudel

Liitrihind: 31,20/L

Kogus kastis: 6

Minimaalne ostusumma: 21,84

Dunker soovitab