Meukow Cognac VSOP 5cl

Meukow Cognac VSOP 5cl

Prantsusmaa

Cognac

A.C.Meukow & Co

5cl

3257150100488

40,0%

Cognac

Iseloomustus

Tavapärasest pikem VSOP laagerdumisaeg ja erineva vanusega konjakipiirituse (eaux-de-vie) lisamine annab Meukow VSOP konjakile suurepärase kvaliteedi, mida on korduvalt auhinnatud prestiižikatel konjakihindamisvõistlustel üle maailma. Värvuselt merevaigukollase konjaki aroom on puuviljane ja lilleline (suhkrustatud apelsin, õun, ploom, roos). Maitse on ümar, kuid jõuline, kus tunda lagritsa ja naha noote, järelmaitses intensiivseid nüansse kohvile ja vanillile.


Tarbimissoovitus

Sobib nautimiseks puhtalt serveerituna aroomiklaasist. Soovi korral võib lisada jääd.


Lisainfo

Juba 1850-ndatel võtsid kaks venda, Auguste-Christophe ja Gustave Meukow, ette kaubareise Venemaalt Prantsusmaale, Cognaci linna, et varustada Vene tsaariõukonda parima konjakiga. Vennad sattusid Cognaci linnast ja piirkonnast aga nii suurde vaimustusse, et ei naasnud enam kunagi kodumaale. 1862.aastal asutasid vennad Meukowid ettevõtte A.C.Meukow & CO, pannes sellega aluse Meukowi konjakite tuntusele kogu maailmas.
Meukow kuulub üksikute suurimate konjakimajade hulka, mis funktsioneerib juba aastakümneid eduka pereettevõttena. Eriline edu on Meukowi konjakimaja saatnud alates 1990-ndatest, kui konjakit hakati villima eksklusiivsesse pantri kujutisega pudelisse. Sellest ajast alates on panter Meukowi sümboliks, rõhutades Meukowi konjaki unikaalset identiteeti, milleks on jõud, nõtkus ja elegants. Erikujuga pantripudelid on pärjatud ka kahe Pack d’Ori disainiauhinnaga – 2003. ja 2005. aastal. Tänapäeval müüakse Meukowi konjakeid rohkem kui 80 erinevas riigis.

Tootja koduleht: https://www.meukowcognac.com


Auhinnad

San Francisco World Spirits Competition in 2015 - Double Gold Medal

The Spirits Business in London in 2011 - Gold Medal

International Wine & Spirit Competition (IWSC) in England 2004 - Gold Medal & Cognac Trophy

Pack d’Or – Wine and Spirit design and packaging exhibition in the Brown Spirit category by the French National Design Institute in 2003 (Meukow pudeli disainiauhind)

Hind

5,64 / pudel

Liitrihind: 112,80/L

Kogus kastis: 12

Minimaalne ostusumma: 5,64

Dunker soovitab