Meukow Vanilla Liqueur 50cl

Meukow Vanilla Liqueur 50cl

Prantsusmaa

A.C.Meukow & Co

50cl

3257150101959

30.0% vol

Liköör

Iseloomustus

Meukow Vanilla on unikaalne ja peen segu Meukowi konjakist ning vanilje loomulikust maitsest. Suurepärane näide sellest, kuidas tammevaatides laagerdunud konjak liidetuna vaniljega on loonud uue maitseelamuse.
Kuldkollase värvusega. Aroomi kooslus nartsissist, lagritsast ning piimašokolaadist, millele lisanduvad kuivatatud puuviljade nüansid ning siidine ja võimas vanilli, kandub edasi ka maitsesse.
Järelmaitses jäävad domineerima karamell, mandel ja kerge kaneel.


Tarbimissoovitus

Jahutatult puhtalt, jääga või kokteilides. Sobib ka magustoitude koostisosaks.


Lisainfo

Juba 1850-ndatel võtsid kaks venda, Auguste-Christophe ja Gustave Meukow, ette kaubareise Venemaalt Prantsusmaale, Cognaci linna, et varustada Vene tsaariõukonda parima konjakiga. Vennad sattusid Cognaci linnast ja piirkonnast aga nii suurde vaimustusse, et ei naasnud enam kunagi kodumaale. 1862. aastal asutasid vennad Meukowid ettevõtte A.C.Meukow & CO, pannes sellega aluse Meukowi konjakite tuntusele kogu maailmas.
Meukow kuulub üksikute suurimate konjakimajade hulka, mis funktsioneerib juba aastakümneid eduka pereettevõttena. Eriline edu on Meukowi konjakimaja saatnud alates 1990-ndatest, kui konjakit hakati villima eksklusiivsesse pantri kujutisega pudelisse. Sellest ajast alates on panter Meukowi sümboliks, rõhutades Meukowi konjaki unikaalset identiteeti, milleks on jõud, nõtkus ja elegants. Erikujuga pantripudelid on pärjatud ka kahe Pack d’Ori disainiauhinnaga – 2003. ja 2005. aastal. Tänapäeval müüakse Meukowi konjakeid rohkem kui 80 erinevas riigis. Juba aastaid on Meukow üks tuntumaid konjaki kaubamärke ka Eesti turul!

Tootja koduleht: https://www.meukowcognac.com


Auhinnad

Superior Taste Award – 2 stars by the International Taste & Quality Institute in Brussels in 2008

Gold Medal – 94 points (“Exceptional” Grade) by the Beverage Testing Institute of Chicago in 2004

Brand of the Year by The Drinks International Magazine in 2003

Hind

27,56 / pudel

Liitrihind: 55,12/L

Kogus kastis: 6

Minimaalne ostusumma: 27,56