O’Mara’s Irish Cream Liqueur 70cl

O’Mara’s Irish Cream Liqueur 70cl

Iirimaa

G&J Distillers Ltd

70cl

5390424121104

17,0%

Liköör

Iseloomustus

O’Mara’s Irish Country Cream on sametiselt pehme ja kreemjas kooreliköör otse Iirimaa südamest. Värvuselt helepruun. Iiri viski ja värske rõõskkoore baasil valmisatatud magusas maitsebuketis sulanduvad ühte kuivatatud viigimarjade, piimašokolaadi, kohvikreemi ja kookospähkli nüansid. Šokolaadimüsli, kondenspiima ja pekaanpähkli viimistlusega.
O’Mara’s on No.1 Iiri kooreliköör USA-s!


Tarbimissoovitus

Ideaalne digestiiviks jahutatult ja/või jääga. Enne tarbimist lasta natuke hingata, siis tulevad aroomid paremini välja.
Sobib hästi ka jäätise ja erinevate magustoitude peale või kõrvale.


Lisainfo

G&J Distillers Ltd näol on tegu maailma vanima pidevalt töötanud džinnitehasega. Ajalugu ulatub aastasse 1761, kui Inglise kvaliteetdžinni esiisa, Thomas Dakin, alustas oma esialgse džinni destilleerimist. 1860 rentis Dakini perekond oma džinnitehase Gilbert ja John Greenallile, kes ostsid selle kümne aasta pärast välja ja andsid tehasele nimeks G&J Greenall ning see nimi on püsinud tänaseni.
Aastast 2011 kuulub G&J Greenall rahvusvahelisse Quintessential Brands jookide gruppi, mis on Ühendkuningriigis suuruselt teine alkoholitarnija ning No1 džinni, viina ja Irish cream toodete tootja. Ettevõte toodab 40% Ühendkuningriigis tarbitavast džinnist. Lisaks Inglismaale, on grupil kvaliteetjookide tootmisrajatised ka Iirimaal – The Dublin Liberties Distillery (Iiri viski tootmine) ja First Ireland Spirits Manufacturer Ltd. (Irish Cream tootmine) ning Prantsusmaal L&L Spirits (puuviljalikööride, brändide ja konjakite tootmine).

Tootja koduleht: https://quintessentialbrands.com/


Auhinnad

Tastings- International Review of Spirits - 2018 Silver & Best buy

Hind

12,60 / pudel

Liitrihind: 18,00/L

Kogus kastis: 6

Minimaalne ostusumma: 12,60

Balmerk soovitab