Opihr RTD Gin & Tonic 27.5cl

Opihr RTD Gin & Tonic 27.5cl

Suurbritannia

G&J Distillers Ltd

27cl

5010296004083

6.5% vol

Muu alkohoolne jook

Iseloomustus

See uudne eelsegatud ja joogivalmis „Ready-to-Drink“ džinnikokteil maitseb ja näeb välja justkui äsja baaris valminud „baari-kokteil“. Sobilik peale kurnavat tööpäeva või suvehooajal aias-piknikul koos kaaslaste või sõpradega. Ei ole vaja omada mitmeid erinevaid kokteilikomponente, piisab vaid ühest „Ready-to-Drink“ pudelist, kus kõik maitsed on juba õiges tasakaalus!
Ophir Ready-to-Drink Gin&Tonic kujutab endast eksootilist Opihr Oriental Spiced Gin´i segatuna värskendava toonikuga. Kokteili aroom ja maitse on puhas ning karge, kus üheaegselt tunda nii kadakamarja, tsitruse, vürtside kui ka pipra nüansse. Järelmaitse meeldivalt mõru ja vürtsikas.


Tarbimissoovitus

Soovitame tarbida jahutatult otse pudelist või rohke jääga klaasist


Lisainfo

G&J Distillers näol on tegu Inglise vanima džinnitehasega, mille ajalugu ulatub aastasse 1761, mil Thomas Dakin alustas oma esimeste džinnide destilleerimist. 1860 rentis Dakini perekond oma džinnitehase Gilbert ja John Greenallile, kes kümne aasta pärast otsid selle ja andsid nimeks G&J Greenall. See nimi on püsinud tehasel tänaseni. Aastast 2011 kuulub G&J Greenall rahvusvahelisse Quintessential Brands jookide gruppi, mis on Ühendkuningriigis suuruselt teine alkoholitarnija ning No1 džinni, viina ja Irish cream toodete tootja. Ettevõte toodab 40% Ühendkuningriigis tarbitavast džinnist. Lisaks Inglismaale, on grupil kvaliteetjookide tootmisrajatised ka Iirimaal – The Dublin Liberties Distillery (Iiri viski tootmine) ja First Ireland Spirits Manufacturer Ltd. (Irish Cream tootmine) ning Prantsusmaal L&L Spirits (puuviljalikööride, brändide ja konjakite tootmine).

Tootja koduleht: https://quintessentialbrands.com/

Hind

3,96 / pudel

Liitrihind: 14,40/L

Kogus kastis: 12

Minimaalne ostusumma: 3,96