Pere Ventura Classic Cava 75cl

Pere Ventura Classic Cava 75cl

Hispaania

Penedes

Pere Ventura S.L.

75cl

8426998231707

11,5%

,

Kaitstud päritolunimetusega kvaliteetvahuvein

Valge

Kuiv

Kerge

, ,

6 - 8 °C

Iseloomustus

Värvuselt rohekaskollane, kergelt kuldse alatooniga. Peene ja püsiva mulliga. Püsiva aroomiga, kus on tunda tsitrusvilju ja rohelist õuna. Elegantse maitsega, mõnusalt elav ja kihisev vahuvein.
Vahuvein saab viimase lihvi sügavates keldrites, kus 18 kuud kestvas vaikuses valmib jook rahuldamaks ka kõige nõudlikumat veinisõpra.


Tarbimissoovitus

Ideaalne aperitiivina, kala ja pastaroogadega. Sobib ka valge lihaga

Kala
Mereannid
Aperitiiv

Lisainfo

Kataloonia cava-pealinnas Sant Sadurni d’Anoia 1990-ndatel energilise ja ettevõtliku noormehe Pere Ventura poolt loodud cava-maja on tänaseks tõusnud edukaks vahuveinitootjaks kogu maailma kontekstis. Cava on Pere Ventura geenides – juba tema vana-vanaisa oli üks niinimetatud šampanjameetodil cava valmistamise pioneere. Penedes on unikaalne kasvuala aromaatsetele Macabeo, Xarel.lo ja Parellada viinamarjadele. Vahemerelt hoovav jahedam õhumass lisab viinamarjade maitsebuketile värskust ja happesust, samas tagab piisav hulk päikesepaistelisi päevi viinamarjade küpsemise korjeajaks. Mahepõllundus on ka Pere Ventura viinamarjakasvatajate viimase aja filosoofiaks saanud.

Tootja koduleht: http://www.pereventura.com

Hind

8,52 / pudel

Liitrihind: 11,36/L

Kogus kastis: 6

Minimaalne ostusumma: 8,52

Dunker soovitab