PinotPinot Pinot Grigio Spritzer 20cl CAN

PinotPinot Pinot Grigio Spritzer 20cl CAN

Ungari

Off-Piste Wines

20cl

4740158009161

5.5%

Aromatiseeritud veinikokteil

Valge

Kuiv

Kerge

7 - 9 °C

Iseloomustus

Naturaalse maitsega klassikaline veini spritzer ühendab endas Pinot Grigio kuiva valge veini ning karboniseeritud allikavee. See on mõnusalt värske ja kerge kihisev veinikokteil. Aroomis ja maitses on tunda õunte ning küpsete puuviljade noote, mida täiendavad mee ja tsitrusviljade nüansid. Madalama alkoholisisalduse tõttu on joogis ka vähem kaloreid – 100ml kohta vaid 41 kcal. Toode on mugavas ja trendikas 20cl purgis valmis koheseks tarbimiseks. Toote valmistamisel pole kasutatud kunstlikke värvaineid ega magustajaid ning see on sobilik veganitele.


Tarbimissoovitus

Enne serveerimist jahuta spritzer maha või vala jääga täidetud klaasi. Ideaalne valik aperitiiviks ning millal ja kus iganes Sa värskendavat maitsenaudingut soovid.


Lisainfo

Off-Piste Wines on tänapäevane ja dünaamiline Briti omanduses olev veinimaja, mis toodab veine kogu maailmas (sealhulgas Austraalias, Uus-Meremaal, Itaalias, Hispaanias). Nende eesmärk on pakkuda parimat hinna ja kvaliteedi suhet, mida eri maailma piirkonnad pakuvad. Off-Piste Wines ei oma ise veinimõisaid, vaid toodab veini koostöös usaldusväärsete lepinguliste veinimajade ja nende veinimeistrite meeskonnaga, mida juhib Master of Wine (MV) Clem Yates.

Hind

1,92 / purk

+ 0,10 pant

Liitrihind: 9,60/L

Kogus kastis: 12

Minimaalne ostusumma: 5,76

Balmerk soovitab