Ronnefeldt must tee English Breakfast 25×1.5g

Ronnefeldt must tee English Breakfast 25×1.5g

Saksamaa

J.T. Ronnefeldt KG

4006465140103

Iseloomustus

English Breakfast ehk nn hommikutee on Assamist, Tseilonilt ja Keeniast pärit traditsiooniline mustade teede segu. Tegemist on ühe populaarsema, Briti ja Iiri teekultuuris levinud teeseguga.
English Breakfasti kirjeldatakse harilikult täidlase, tugeva, küllusliku ning piima ja suhkruga hästi kokkusobiva teega, mida seostatakse traditsiooniliselt Inglise hommikusöögiga. Täidlane ja särava maitsega tee.
Aroomi säilitamiseks ja täieliku värskuse tagamiseks on iga ümbrik pakitud eraldi pakikesse.

Koostisosad: must tee.


Tarbimissoovitus

Valage must tee üle keeva veega (100 °C) ja laske vähemalt 3 minutit tõmmata.


Lisainfo

Ronnefeldt Tea Company asutas 1823. aastal Saksamaal Frankfurdis Johann Tobias Ronnefeldt. Ettevõtte teeasjatundjad on keskendunud kõigi peamiste teekasvatuspiirkondade, sh Hiina, India, Sri Lanka, Jaapani, Taiwani, Aafrika ja Kolumbia parima kvaliteediga teede ekspordile ning teesegude valmistamisele. Parima kvaliteedi tagamiseks toodetakse Ronnefeldti teesid ainult traditsioonilistel meetoditel, mis tähendab, et suurem osa tööst tehakse ära käsitsi. Tänu üksnes parimate ja muutumatu kvaliteediga teede pakkumisele on Ronnefeldtist saanud teemaailma tipptegija. Igal teel on oma aroom ja maitseomadused. Tee on nagu vein – kliima, pinnas, kasvukõrgus, saagikoristusaeg ja tootmisviis mõjutavad suuresti iga tee kvaliteeti ja maitset.

Tootja koduleht: https://www.ronnefeldt.com/teehaus/en/

Hind

5,49 / pudel

Kogus kastis: 6

Minimaalne ostusumma: 5,49