Ronnefeldt roheline tee Green Angel 25×1.5g

Ronnefeldt roheline tee Green Angel 25×1.5g

Saksamaa

J.T. Ronnefeldt KG

4006465160309

Iseloomustus

Rohelist teed valmistatakse Camellia sinensis´e lehtedest ja õiepungadest, ent ilma kuivatamata ja fermenteerimata, nagu tehakse oolongi ja musta tee puhul. Roheline tee on pärit Hiinast, kust selle tootmine levis teistesse Ida-Aasia riikidesse.
Green Angel on segu rohelisest teest, õrnast pirnist ja virsikust. Sellel erilisel hõrgul klassikalisel rohelisel teel on värske, rohune ja kergelt hapukas maitse õrna magusa noodiga.
Aroomi säilitamiseks ja täieliku värskuse tagamiseks on iga ümbrik pakitud eraldi pakikesse.

Koostisosad: roheline tee, looduslikud lõhna- ja maitseained.


Tarbimissoovitus

Valage roheline tee üle keema lastud ja umbes temperatuurini 80 °C jahtunud veega. Seejärel laske vähemalt 2 minutit tõmmata.


Lisainfo

Ronnefeldt Tea Company asutas 1823. aastal Saksamaal Frankfurdis Johann Tobias Ronnefeldt. Ettevõtte teeasjatundjad on keskendunud kõigi peamiste teekasvatuspiirkondade, sh Hiina, India, Sri Lanka, Jaapani, Taiwani, Aafrika ja Kolumbia parima kvaliteediga teede ekspordile ning teesegude valmistamisele. Parima kvaliteedi tagamiseks toodetakse Ronnefeldti teesid ainult traditsioonilistel meetoditel, mis tähendab, et suurem osa tööst tehakse ära käsitsi. Tänu üksnes parimate ja muutumatu kvaliteediga teede pakkumisele on Ronnefeldtist saanud teemaailma tipptegija. Igal teel on oma aroom ja maitseomadused. Tee on nagu vein – kliima, pinnas, kasvukõrgus, saagikoristusaeg ja tootmisviis mõjutavad suuresti iga tee kvaliteeti ja maitset.

Tootja koduleht: https://www.ronnefeldt.com/teehaus/en/

Hind

5,49 / pudel

Kogus kastis: 6

Minimaalne ostusumma: 5,49