Silk & Spice Red Blend 75cl wooden giftbox

Silk & Spice Red Blend 75cl wooden giftbox

Portugal

Sogrape Vinhos S.A.

75cl

5601012007169

13.5% vol

Vein

Punane

Poolkuiv

Täidlane

16 - 18 °C

Iseloomustus

Silk & Spice Red Blend on rubiinpunase värvusega. Tunda kuivatatud punaseid ja musti marju, vihjeid vanillile ja mochale. Kerge vürtsikus tuleneb mustast ja roosast piprast. Vaatamata puuviljasele ja värskele profiilile, on vein täidlane, kus happesus ja tanniinid on suurepärases tasakaalus, pika järelmaitsega. Laagerdunud 6 kuud Ameerika tammevaadis. Toode on kaunis puidust kinkekarbis.
Silk & Spice Red on gluteenivaba. Sisaldab sulfiteid.


Tarbimissoovitus

Sobib väga hästi enamus lihatoitudega, eriti grillitud-röstitud veiseliha ja ribidega. Samuti ideaalne kõvemate juustude kõrvale.

Grill
Ulukiliha

Lisainfo

Sogrape ajalugu ulatub 1942. aastasse, asutajaks ja loojaks Fernando van Zeller Guedes. Tänapäeval juhib ettevõtet kolmas põlvkond, omades umbes 1200 hektari suurusel maalapil viinamarjaistandusi Portugali peamistes viinamarjakasvatus piirkondades ning samuti ka Argentiinas, Tšiilis ja Uus-Meremaal. Prestiizikas ja uuenduslik pereettevõte on keskendunud kvaliteetsete Portugali veinibrändide valmistamisele ja arendamisele kogu maailmas. Sogrape on „Wine in Moderation” aktiivne liige ja vastab maailma kõrgeimate kvaliteedi- ja toiduohutuse standarditele.

Tootja koduleht: http://www.sograpevinhos.eu


Auhinnad

ESA Aasta Vein 2022 - Pronksmedal - 2020 aastakäik

TOP 100 Best Buy 2022 and 90+ points 6 years in a row by Wine Enthusiast

Hind

14,99 / pudel

Liitrihind: 19,99/L

Kogus kastis: 6

Minimaalne ostusumma: 14,99