Silk & Spice Red Blend 75cl wooden giftbox

Silk & Spice Red Blend 75cl wooden giftbox

Portugal

Sogrape Vinhos S.A.

75cl

5601012007169

13.5% vol

Vein

Punane

Poolkuiv

Täidlane

16 - 18 °C

Iseloomustus

Intensiivse rubiinpunase värvusega vein, milles tunda kuivatatud punaseid ja musti marju nagu mustsõstar ja küps ploom. Vürtsikas olemus selles veinis tuleneb vaniljest, mustast ja roosast piprast, vihjetega mochale. Täidlane vein, mis on suurepärases tasakaalus, pehmete tanniinide ja pika järelmaitsega. Komplekti kuulub kaunis puidust kinkekarp.
Pudeli etiketil on kujutatud 15. sajandi Bengali lahte, suurima strateegilise tähtsusega lahte maailmas nn Aasia väravat, mis eraldab Lõuna- ja Kagu-Aasiat. Samuti on nähtav üks Portugali territooriumi vappidest, mis oli kasutusel aastast 1248. Kahe karavelliga soovitakse aga rõhutada ja tunnustada maadeavastaja Vasco da Gama ning teiste meremeeste ajaloolist seost Silk & Spice veiniga. On ju vein oma nime saanud just nimelt 16. sajandi kaubandustee “Silk, Spice & Incense Route” järgi Euroopa ja Aasia vahel, kus kaubeldi selliste vürtsidega nagu muskaatpähkel, kaneel, nelk ja pipar. Paljusid neid maitseid ja aroome saab tunda ka selles veinis.


Tarbimissoovitus

Sobib väga hästi enamus lihatoitudega, eriti grillitud-röstitud veiseliha ja ribidega. Samuti ideaalne kõvemate juustude kõrvale.

Grill
Ulukiliha

Lisainfo

Sogrape ajalugu ulatub 1942. aastasse, asutajaks ja loojaks Fernando van Zeller Guedes. Tänapäeval juhib ettevõtet kolmas põlvkond, omades umbes 1200 hektari suurusel maalapil viinamarjaistandusi Portugali peamistes viinamarjakasvatus piirkondades ning samuti ka Argentiinas, Tšiilis ja Uus-Meremaal. Prestiizikas ja uuenduslik pereettevõte on keskendunud kvaliteetsete Portugali veinibrändide valmistamisele ja arendamisele kogu maailmas. Sogrape on „Wine in Moderation” aktiivne liige ja vastab maailma kõrgeimate kvaliteedi- ja toiduohutuse standarditele.

Tootja koduleht: http://www.sograpevinhos.eu

Hind

17,03 / pudel

Liitrihind: 22,71/L

Kogus kastis: 6

Minimaalne ostusumma: 17,03