Silk & Spice White Blend 75cl

Silk & Spice White Blend 75cl

Portugal

Sogrape Vinhos S.A.

75cl

5601012008562

12.5% vol

Vein

Valge

Poolkuiv

Kergelt täidlane

, ,

8 - 10 °C

Iseloomustus

Silk & Spice White Blend on tsitriinkollase, kergelt kuldse varjundiga valge vein. Aroomis ja maitses tulevad esile küpse virsiku, meloni ja valgete lillede noodid, mis on tasakaalustatud tammevaadis laagerdumisest tuleneva vaniljehõnguga. Pika, tasakaalustatud ja meeldiva järelmaitsega. Vein on osaliselt laagerdunud nii Ameerika kui Prantsuse tammevaatides.
Silk & Spice White on gluteenivaba, sobilik veganitele ja taimetoitlastele.
Sisaldab sulfiteid.

Pudeli etiketil on kujutatud 15. sajandi Bengali lahte, suurima strateegilise tähtsusega lahte maailmas nn Aasia väravat, mis eraldab Lõuna- ja Kagu-Aasiat. Samuti on nähtav üks Portugali territooriumi vappidest, mis oli kasutusel aastast 1248. Kahe karavelliga soovitakse rõhutada ja tunnustada maadeavastaja Vasco da Gama ning teiste meremeeste ajaloolist seost Silk & Spice veiniga. On ju vein oma nime saanud just nimelt 16. sajandi kaubandustee “Silk, Spice & Incense Route” järgi Euroopa ja Aasia vahel.


Tarbimissoovitus

Ideaalne kooslus grillitud liha, pasta, sushi, kala ja juustuga.

Vürtsikas
Aperitiiv
Värsked juustud

Lisainfo

Sogrape ajalugu ulatub 1942. aastasse, asutajaks ja loojaks Fernando van Zeller Guedes. Tänapäeval juhib ettevõtet kolmas põlvkond, omades umbes 1200 hektari suurusel maalapil viinamarjaistandusi Portugali peamistes viinamarjakasvatus piirkondades ning samuti ka Argentiinas, Tšiilis ja Uus-Meremaal. Prestiizikas ja uuenduslik pereettevõte on keskendunud kvaliteetsete Portugali veinibrändide valmistamisele ja arendamisele kogu maailmas. Sogrape on „Wine in Moderation” aktiivne liige ja vastab maailma kõrgeimate kvaliteedi- ja toiduohutuse standarditele.

Tootja koduleht: http://www.sograpevinhos.eu

Hind

9,49 / pudel

Liitrihind: 12,65/L

Kogus kastis: 6

Minimaalne ostusumma: 9,49