The Dead Rabbit Irish Whiskey 70cl

The Dead Rabbit Irish Whiskey 70cl

Iirimaa

G&J Distillers Ltd

70cl

5390424122637

44,0%

Whisky

Iseloomustus

The Dead Rabbit nimi on inspireeritud 1800-ndatel New Yorgis tegutsenud kurikuulsa ja Iiri immigrantidest koosneva tänavajõugu „The Dead Rabbit NYC Gang“ nimest. Kunagise jõugu elurajooni (e. tänapäeva Columbus Parki) kujutatakse ka tänastel viski kinkekarpidel. The Dublin Liberties Distillery iirlastest asutajad, Jack McGarry and Sean Muldoon, on rajanud New Yorki, Manhattani kesklinna ka The Dead Rabbit Grocery & Grog nimelise ja kaks korda maailma parimaks baariks tunnustatud Iiri baari.
The Dead Rabbit on 5 aasta vanune segu linnase- ja teraviljaviskidest, mis laagerdub esmalt burboonvaatides ning enne viimistlemist veel tuttuutes Ameerika tammevaatides.
Maitses on tunda burboon- ja Ameerika vaatidest pärinevat magusust ja vanilli, mida täiendavad vürtsi, puuvilja ja linnase nüansid.
The Dead Rabbit viski on täna maailmas kõige kiiremini kasvav Iiri viski.


Tarbimissoovitus

Soovitame nautida jahutatult või jääga. Soovi korral võib kokteile teha: https://deadrabbitirishwhiskey.com/drinks/


Lisainfo

G&J Distillers Ltd näol on tegu maailma vanima pidevalt töötanud džinnitehasega. Ajalugu ulatub aastasse 1761, kui Inglise kvaliteetdžinni esiisa, Thomas Dakin, alustas oma esialgse džinni destilleerimist. 1860 rentis Dakini perekond oma džinnitehase Gilbert ja John Greenallile, kes ostsid selle kümne aasta pärast välja ja andsid tehasele nimeks G&J Greenall ning see nimi on püsinud tänaseni.
Aastast 2011 kuulub G&J Greenall rahvusvahelisse Quintessential Brands jookide gruppi, mis on Ühendkuningriigis suuruselt teine alkoholitarnija ning No1 džinni, viina ja Irish cream toodete tootja. Ettevõte toodab 40% Ühendkuningriigis tarbitavast džinnist. Lisaks Inglismaale, on grupil kvaliteetjookide tootmisrajatised ka Iirimaal – The Dublin Liberties Distillery (Iiri viski tootmine) ja First Ireland Spirits Manufacturer Ltd. (Irish Cream tootmine) ning Prantsusmaal L&L Spirits (puuviljalikööride, brändide ja konjakite tootmine).

Tootja koduleht: https://quintessentialbrands.com/


Auhinnad

London Spirits Competition - 2018 Gold; Travel Retail Masters - 2018 Gold; Whiskey Masters - 2018 Gold and 2019 Gold; International Spirits Challenge - 2018 Silver and 2019 Silver

Hind

31,90 / pudel

Liitrihind: 45,57/L

Kogus kastis: 6

Minimaalne ostusumma: 31,90

Balmerk soovitab