The Dead Rabbit Irish Whiskey 70cl

The Dead Rabbit Irish Whiskey 70cl

Iirimaa

G&J Distillers Ltd

70cl

5390424122637

44,0%

Whisky

Iseloomustus

5 aasta vanune segu linnase- ja teraviljaviskidest laagerdub esmalt 4,5 aastat burboonvaatides ning enne viimistlemist veel ca 6 kuud uutes Ameerika tammevaatides. Maitses on tunda burboon- ja Ameerika vaatidest pärinevat magusust ja vanilli, mida täiendavad vürtsi, puuvilja ja linnase nüansid. The Dead Rabbit viski on täna maailmas kõige kiiremini kasvav Iiri viski!
The Dead Rabbit nimi on inspireeritud 1800-ndatel New Yorgis tegutsenud kurikuulsa ja Iiri immigrantidest koosneva tänavajõugu „The Dead Rabbit NYC Gang“ nimest. The Dublin Liberties Distillery iirlastest asutajad, Jack McGarry and Sean Muldoon on tihedas koostöös ka New Yorgis, Manhattani kesklinnas asuva The Dead Rabbit Grocery & Grog nimelise Iiri baariga, kus üheks olulisemaks tooteks on loomulikult The Dead Rabbit viski. Nimetatud baar on tunnustatud kaks korda maailma parimaks Iiri baariks.


Tarbimissoovitus

Soovitame nautida jahutatult või jääga. Soovi korral võib kokteile teha: https://deadrabbitirishwhiskey.com/drinks/


Lisainfo

G&J Distillers näol on tegu Inglise vanima dzinnitehasega, mille ajalugu ulatub aastasse 1761, kui Inglise kvaliteetdžinni esiisa, Thomas Dakin, alustas džinni destilleerimist. 1860 rentis Dakini perekond oma džinnitehase Gilbert ja John Greenallile, kes ostsid selle kümne aasta pärast välja ja andsid tehasele nimeks G&J Greenall, mis on püsinud tänaseni.
Aastast 2011 kuulub G&J Greenall rahvusvahelisse Quintessential Brands jookide gruppi, mis on Ühendkuningriigis suuruselt teine alkoholitarnija ning No1 džinni, viina ja Irish cream toodete tootja. Ettevõte toodab 40% Ühendkuningriigis tarbitavast džinnist. Lisaks Inglismaale, on grupil kvaliteetjookide tootmisrajatised ka Iirimaal – The Dublin Liberties Distillery (Iiri viski tootmine) ja First Ireland Spirits Manufacturer Ltd. (Irish Cream tootmine) ning Prantsusmaal L&L Spirits (puuviljalikööride, brändide ja konjakite tootmine).

Tootja koduleht: https://quintessentialbrands.com/


Auhinnad

London Spirits Competition - 2018 Gold; Travel Retail Masters - 2018 Gold; Whiskey Masters - 2018 Gold and 2019 Gold; International Spirits Challenge - 2018 Silver and 2019 Silver

Hind

40,80 / pudel

Liitrihind: 58,29/L

Kogus kastis: 6

Minimaalne ostusumma: 40,80

Balmerk soovitab