The Dubliner Irish Whiskey 70cl

The Dubliner Irish Whiskey 70cl

Iirimaa

The Dublin Liberties Distillery

70cl

5390424121845

40.0% vol

Whisky

Iseloomustus

The Dubliner Irish Whiskey on segu ühelinnase- ja teraviljaviskist. Kahekordselt destilleeritud ja 3 aastat burboonvaatides laagerdunud.
Värvuselt kuldne. Maitselt mahe ja värske, pruunisuhkru ja karamelli magusust tasakaalustavad rohelise õuna, linnase ja vanilli noodid.
Võime uhkelt öelda, et The Dubliner väljendab oma linna vaimsust ja toob seda endaga kaasa kõikjale üle maailma.


Tarbimissoovitus

Soovitame tarbida sobivatest klaasidest koos jääkuubikute ja/või lonksu veega, valida parim seltskond, võtta mugav asend ning varuda aega mõnulemiseks. Võib kasutada erinevate kokteilide komponendina.


Lisainfo

G&J Distillers näol on tegu Inglise vanima dzinnitehasega, mille ajalugu ulatub aastasse 1761, kui Inglise kvaliteetdžinni esiisa, Thomas Dakin, alustas džinni destilleerimist. 1860 rentis Dakini perekond oma džinnitehase Gilbert ja John Greenallile, kes ostsid selle kümne aasta pärast välja ja andsid tehasele nimeks G&J Greenall, mis on püsinud tänaseni.
Aastast 2011 kuulub G&J Greenall rahvusvahelisse Quintessential Brands jookide gruppi, mis on Ühendkuningriigis suuruselt teine alkoholitarnija ning No1 džinni, viina ja Irish cream toodete tootja. Ettevõte toodab 40% Ühendkuningriigis tarbitavast džinnist. Lisaks Inglismaale, on grupil kvaliteetjookide tootmisrajatised ka Iirimaal – The Dublin Liberties Distillery (Iiri viski tootmine) ja First Ireland Spirits Manufacturer Ltd. (Irish Cream tootmine) ning Prantsusmaal L&L Spirits (puuviljalikööride, brändide ja konjakite tootmine).

Tootja koduleht: https://quintessentialbrands.com/


Auhinnad

International Spirits Challenge -2018 Bronze and 2019 Silver; Whisky Masters - 2018 Silver; Travel Retail Masters - 2018 Gold and 2019 Gold; Ultimate Spirits Challenge 2018 - Score 88

Hind

29,70 / pudel

Liitrihind: 42,43/L

Kogus kastis: 6

Minimaalne ostusumma: 29,70