Thomas Dakin Gin 70cl

Thomas Dakin Gin 70cl

Suurbritannia

G&J Distillers Ltd

70cl

5010296002065

42,0%

Gin

Iseloomustus

Noore džinniinnovaatori, Thomas Dakini auks nimetatud Gin!
Thomas Dakin oli Inglise džinni esiisa ning kvaliteetse inglise džinni väljatöötamise ja viimistlemise teerajaja. Tänane džinnimeister, Joanne Moore otsustas algupärast retsepti ja kadakakesksust elavdada ebahariliku ja järsu mädarõikaga ehk „red cole´iga” (nagu seda 1700. aastatel kutsuti), andes sedasi džinnile eristuva signatuurmaitse. Kõrvalmaitsena tulevad esile veel ka tsitruse, koriandri, magusa apelsini ja lagritsa noodid.
Thomas Dakin Gin´i toodetakse ainult väikeste partiidena ja käsitööna. Pudeldatakse eritellimusel valmistatud kandilistesse pudelitesse, mis on inspireeritud 18. sajandi pudelikujundusest – tugevalt reljeefne klaas, selleaegne traditsiooniline tekst ja värvid.


Tarbimissoovitus

Soovitame rohke jää ja/või toonikuga, garneeringuks koriandrit ning apelsinikoort. Rohkem retsepte: www.thomasdakin.com/concoctions/


Lisainfo

G&J Distillers näol on tegu Inglise vanima dzinnitehasega, mille ajalugu ulatub aastasse 1761, kui Inglise kvaliteetdžinni esiisa, Thomas Dakin, alustas džinni destilleerimist. 1860 rentis Dakini perekond oma džinnitehase Gilbert ja John Greenallile, kes ostsid selle kümne aasta pärast välja ja andsid tehasele nimeks G&J Greenall, mis on püsinud tänaseni.
Aastast 2011 kuulub G&J Greenall rahvusvahelisse Quintessential Brands jookide gruppi, mis on Ühendkuningriigis suuruselt teine alkoholitarnija ning No1 džinni, viina ja Irish cream toodete tootja. Ettevõte toodab 40% Ühendkuningriigis tarbitavast džinnist. Lisaks Inglismaale, on grupil kvaliteetjookide tootmisrajatised ka Iirimaal – The Dublin Liberties Distillery (Iiri viski tootmine) ja First Ireland Spirits Manufacturer Ltd. (Irish Cream tootmine) ning Prantsusmaal L&L Spirits (puuviljalikööride, brändide ja konjakite tootmine).

Tootja koduleht: https://quintessentialbrands.com/


Auhinnad

San Francisco World Spirits Competition - 2016 Gold; The Gin Masters - 2016 Gold, 2017 Master, 2018 Gold in Super Premium category & Master in London Dry Cateogory; World Gin Awards - best trade design 2016; Ultimate Spirits Challenge - 2018 Score 94; Travel Retail Masters - 2019 Gold; International Spirtis Challenge -2017 Silver and 2019 Gold

Hind

40,80 / pudel

Liitrihind: 58,29/L

Kogus kastis: 6

Minimaalne ostusumma: 40,80

Balmerk soovitab