Tommasi Pinot Grigio 300cl BIB

Tommasi Pinot Grigio 300cl BIB

Itaalia

Veneto

Tommasi Viticoltori

300cl

8004645407127

12.0% vol

Kaitstud päritolunimetusega vein

Valge

Kuiv

Kerge

6 - 10 °C

Iseloomustus

Kirka kollase värvusega, hästi aromaatne ja pehme karakteriga vein. Aroomis ja maitses küpsete heledate puuviljade segu, sekka troopilisi puu- ja luuvilju. Maitseküllast veini tasakaalustab kergelt tuntav õunaseemne noot ja puuvilja happesus. Sisaldab sulfiteid.


Tarbimissoovitus

Ilus aperitiiv. Hea kaaslane mereanni, valgest kalast ja linnulihast värskete salatite juurde. Samuti selgete, kuid ka aasia päritolu kergelt vürtsikate suppide kõrvale.

Kala
Mereannid
Salatid, taimetoidud
Suupisted
Värsked juustud

Lisainfo

Tommasi on Veneto piirkonna juhtivaid veinitootjaid ja nende perekond on seal veini valmistanud aastast 1902. Nende esivanemate tillukesest veiniaiast Valpolicella Classico alal, on tänaseks välja kasvanud väiksemat sorti veiniimpeerium viinapuuaedade ja veinimõisatega erinevates Itaalia piirkondades – Põhja-Itaalias Venetos ja Lombardias, Toskaanas Maremmas ja kuulsas Montalcinos ning Lõuna-Itaalias Puglias.
Kõike seda juhib Tommaside neljas põlvkond ja veinivalmistamisse on kaasatud koguni 9 liiget, mis iseloomustab pereettevõtte pikaajalisi traditsioone ja tugevust.

Tootja koduleht: http://www.tommasiwine.it/

Hind

37,75 / BIB

Liitrihind: 12,58/L

Kogus kastis: 4

Minimaalne ostusumma: 37,75